Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 66423
ARISTON THERMO Polska - Kondensacyjne i konwencjonalne koty gazowe

ARISTON THERMO Polska Kondensacyjne i konwencjonalne koty gazowe

Telefon 12 420 52 70, 12 420 52 73
Adres Pocieszka 3, 31-408 Kraków
Monitorowanie zużycia energii pozwala efektywniej zaplanować jej wykorzystanie. W jaki sposób skutecznie analizować zużywaną energię przez urządzenia grzewcze? W Ariston jest to możliwe dzięki darmowej aplikacji mobilnej Ariston NET. ... Czytaj więcej
ARISTON THERMO Polska

Monitorowanie zużycia energii pozwala efektywniej zaplanować jej wykorzystanie. W jaki sposób skutecznie analizować zużywaną energię przez urządzenia grzewcze? W Ariston jest to możliwe dzięki darmowej aplikacji mobilnej Ariston NET.

Oszczędności dzięki zdalnej kontroli pracy kotła

Wszystkie kotły serii ONE od Ariston mogą być w pełni kontrolowane przez Internet, mogą współpracować z zaawansowanym zdalnym sterowaniem i zdalną diagnostyką. Dzięki bezpłatnej aplikacji Ariston NET kotły mogą być zarządzane i kontrolowane w każdej chwili za pomocą smartfona, gdziekolwiek jesteś. Wszystko to przekłada się na komfort, ale zwłaszcza na oszczędność energii – za pomocą aplikacji możemy w czasie rzeczywistym kontrolować włączenie i wyłączenie kotła unikając ogrzewania domu w okresach, gdy tego nie potrzebujemy. Aplikacja daje dostęp do raportów i statystyk pracy kotła, dzięki czemu zwiększasz świadomość możliwości oszczędzania energii i możesz obniżyć swoje rachunki za gaz i wodę. Utrzymywanie wyłącznie jednego poziomu temperatury nie jest ekonomiczne. Precyzyjna regulacja w okresach grzewczych z wykorzystaniem zarządzania temperaturą może pomóc w obniżeniu rachunków za energię. Modem wi-fi jest zabudowany w kotle Alteas ONE Net, natomiast w kotłach Genus ONE Net, Clas ONE Net jest dostarczony w pakiecie z kotłem. Pozostałe kotły Aryston serii ONE (Genus ONE, Genus ONE System, Clas ONE, Clas ONE System, Clas ONE B) są przygotowane do współpracy z Ariston Net. Modem wi-fi dostępny jest tutaj jako opcja.

Serwis techniczny zawsze dostępny

Dzięki innowacyjnemu systemowi zdalnego sterowania, aplikacja może również powiadomić nas i nasz serwis techniczny w przypadku nieprawidłowego działania systemu grzewczego. Informacja o zaistniałych problemach z kotłem jest przesyłana do serwisu w czasie rzeczywistym. Po podpisaniu kontraktu serwisowego i udostępnieniu serwisowi kotła w trybie online niektóre interwencje, czy regulacje parametrów mogą odbywać się zdalnie, bez konieczności osobistej wizyty serwisu. Jeśli coś pójdzie nie tak, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony. Co ważne, Ariston NET również pamięta i przypomina o corocznym przeglądzie urządzenia.

Z Ariston NET:

  • możesz zwiększać swoje poczucie komfortu ciepła: niezależnie od pory roku, nawet kiedy jesteś na wakacjach,
  • możesz dostosować temperaturę do swoich przyzwyczajeń i modyfikować ustawienia, kiedy Twoje plany nagle się zmienią,
  • możesz ustawić różną temperaturę dla różnych stref grzewczych swojego domu. Z tą samą aplikacją możesz zarządzać temperaturą w różnych domach,
  • możesz kontrolować zużycie energii i obniżyć swoje rachunki za gaz i wodę.

SPRAWDŹ ILE ZAOSZCZĘDZISZ NA RACHUNKACH ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum