Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 13897
Thermoval Polska

Thermoval Polska

Grzejniki elektryczne, piece akumulacyjne
Telefon 22 853 27 27, 22 853 70 66
Adres Bokserska 25, 02-690 Warszawa
Firma THERMOVAL POLSKA powstała 1 maja 2003 roku i jej podstawową ofertę stanowiły od początku systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego i ochrony przeciwoblodzeniowej. Historia działalności gospodarczej właściciela firmy, sięga lat osiemdziesiątych. W czasie transformacji polskiego rynku i jego otwarcia na wcześniej nieznane w naszym kraju technologie (lata: 1989-1990) systemy i urządzenia... Czytaj więcej
Thermoval Polska
Elektryczne maty grzewcze THERMOVAL do stworzenia systemu ogrzewania podłogowego
Pompy ciepła THERMOVAL i systemy sterowania

Firma THERMOVAL POLSKA powstała 1 maja 2003 roku i jej podstawową ofertę stanowiły od początku systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego i ochrony przeciwoblodzeniowej.

Historia działalności gospodarczej właściciela firmy, sięga lat osiemdziesiątych. W czasie transformacji polskiego rynku i jego otwarcia na wcześniej nieznane w naszym kraju technologie (lata: 1989-1990) systemy i urządzenia grzewcze były głównym obszarem działania. Zakres oferowanych przez firmę THERMOVAL produktów był jest obecnie systematycznie rozszerzany wraz z wdrażaniem nowych technologii, rozwojem rynków zbytu produktów i usług, rozbudową struktur firmy.

Dla potrzeb marki THERMOVAL POLSKA współpracuje z czołowymi producentami na świecie. Na zasadach wyłączności reprezentujemy w Polsce firmę Tekmar GmbH - oferującą urządzenia do sterowania i monitoringu systemów grzewczych.

Zadaniem, jakie przed sobą postawiła firma THERMOVAL POLSKA na początku działalności i które konsekwentnie realizuje, jest nieustanne tworzenie najlepszej, najbardziej konkurencyjnej oferty w pełni satysfakcjonującej klientów według zasady: najwyższa jakość produktu - konkurencyjna cena - profesjonalna obsługa - szybka realizacja.

Konkurencyjność cenowa jest możliwa dzięki: dużej produkcji, stosowaniu najnowszych technologii wytwarzania i właściwej strategii sprzedaży. Inwestycje kapitałowe, właściwa logistyka i profesjonalna obsługa zadecydowały o powstaniu w ciągu kilku lat działalności sieci sprzedaży, składającej się z kilkuset punktów handlowych w Polsce.

Od początku 2008 roku THERMOVAL POLSKA promuje i wdraża technologie grzewcze wykorzystujące pompy ciepła jako ekologiczne rozwiązania stosowane przy ogrzewaniu budynków, domów oraz przygotowywaniu ciepłej wody użytkowej. Realizuje te inwestycje kompleksowo (inwentaryzacja potrzeb, dobór urządzeń, montaż, uruchomienie) wykorzystując w nich pompy ciepła typu powietrze-woda oraz grunt-woda.

Ofertę THERMOVAL POLSKA uzupełniają urządzenia grzewcze przeznaczone do ogrzewania akumulacyjnego i bezpośredniego (elektryczne grzejniki konwektorowe) pomieszczeń oraz podgrzewania wody.

Produkty THERMOVAL POLSKA spełniają wszystkie kryteria określone krajowymi i europejskimi normami.

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny