Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Silikony, akryle, pianki montażowe

Firma Selena z tytułem Ambasadora Sportowej Polski

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-12-02

Selena oraz firma ALSTAL to jedyne firmy z tytułem "Ambasador Sportowej Polski", które w 2019 roku wraz z najlepszymi polskimi sportowcami wręczyła wyróżnienia i nagrody specjalne w ramach ogólnopolskiego Programu "Budujemy Sportową Polskę".

XX Gala Sportowa Polska odbyła się w warszawskim Centrum Olimpijskim. Przyznano podczas niej wyróżnienia za osiągnięcia w 2019 roku i nagrody specjalne za działania na rzecz rozwoju bazy sportowo-rekreacyjnej w ciągu ostatnich 20 lat.

Nagrodzono najaktywniejsze samorządy, liderów wśród wykonawców oraz dostawców specjalistycznych rozwiązań stosowanych w budowie i modernizacji obiektów sportowych, projektantów i wyjątkowe obiekty. Wyróżnienia przyznano także przedstawicielom samorządów województw m.in. za podejmowanie działań w kierunku wspierania dalszej rozbudowy infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w regionach.

Selena SA pełniąca zaszczytną funkcję Ambasadora Sportowej Polski po raz trzeci, tym razem pierwszy raz zyskała możliwość honorowania podmiotów tytułami "Firma na medal XX-lecia" oraz "Pasjonat Sportowej Polski", które przyznawane są za szczególny wkład w inicjatywy sportowe oraz budowę infrastruktury i obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce.

W gronie nagrodzonych firm znalazły się przedsiębiorstwa takie jak: Budchem, Budinpol, "PIK" Hurtownia Materiałów Budowlanych, firma Cyroń czy Rolbud, od lat wspierające sport oraz inwestycje sportowe na poziomie lokalnym i ogólnopolskim.

Duch sportowej rywalizacji jest wpisany w działania Seleny. Spółka organizowała plebiscyt Tytan Sportu, gdzie nagradzano największe polskie gwiazdy sportu, takie jak m.in. śp. Irena Szewińska, Jerzy Dudek czy Władysław Kozakiewicz.Wspieraliśmy również siatkarzy AZS Częstochowa, którzy w roku 2012 zdobyli europejski puchar w siatkówce - po raz pierwszy od 34 lat - powiedział Prezes Zarządu Seleny SA, Andrzej Ulfig.

Jubileuszowa Gala Sportowa Polska, której partnerem był samorząd województwa mazowieckiego, zgromadziła licznych gości, w tym sportowców, takich jak Anita Włodarczyk, Janusz Szewiński, Andrzej Supron oraz Jacek Wszoła.

źródło i zdjęcia: Selena

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum