Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 72587
Izolacja Matizol - Papy asfaltowe do pokryć dachowych, gonty bitumiczne

Izolacja Matizol Papy asfaltowe do pokryć dachowych, gonty bitumiczne

Telefon 71 78 38 301, 71 78 38 322
E-mail scc@selena.pl
Adres Wyścigowa 56 E, 53-012 Wrocław
Matizol to marka pap i gontów bitumicznych, pod którą Selena SA oferuje pełen asortyment pap stosowanych w budownictwie oraz bogaty asortyment gontów bitumicznych. Grupa Selena, globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej, jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. W swojej ofercie posiada piany, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, pokryć... Czytaj więcej
Izolacja Matizol

Matizol to marka pap i gontów bitumicznych, pod którą Selena SA oferuje pełen asortyment pap stosowanych w budownictwie oraz bogaty asortyment gontów bitumicznych.

Grupa Selena, globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej, jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. W swojej ofercie posiada piany, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, pokryć dachowych, systemy ociepleń, zamocowania oraz produkty komplementarne.

W skład Grupy wchodzi 30 spółek w 18 krajach na całym świecie, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Działania handlowe prowadzone są na 4 kontynentach, co pozwala realizować zamówienia na rynkach w ponad 70 państwach.

Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla: profesjonalnych wykonawców – do prac remontowych i wykończeniowych, budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych, użytkowników indywidualnych – do drobnych napraw i remontów w gospodarstwach domowych.

Oferta Matizolu to papy termozgrzewalne, modyfikowane elastomerem SBS oraz tradycyjne, spełniające najwyższe wymagania jakościowe oraz kryteria zastosowań w hydroizolacji obiektów.

Oferta zawiera papy do pokryć dachowych montowanych na wszystkich rodzajach podłoży, a także papy specjalistyczne montowane w szczególnych warunkach eksploatacji, gdzie parametry innych pap są niewystarczające.

Papy asfaltowe to sprawdzony i niezawodny materiał izolacyjny do hydroizolacji fundamentów i pokryć dachowych. Na obecnym poziomie technologii pokryć dachowych papy są niezastąpione. Elastyczność, parametry wytrzymałościowe osnowy ułatwiają wykonanie obróbek dekarskich skutecznych i trwałych w eksploatacji. Wraz z rosnącymi potrzebami dynamicznie rozwijającego się budownictwa, na rynku materiałów pokryciowych i hydroizolacyjnych – następują duże zmiany, zwłaszcza w kategoriach jakościowych.

Pod marką Matizol do obrotu i stosowania wchodzą najnowsze generacje produktów oraz systemy zastosowań, gwarantujących wysoką jakość i trwałość hydroizolacji. Papy profilowane Super Montaż są nową generacją pap asfaltowych na rynku materiałów budowlanych, pozwalającymi w procesie aplikacji efektywniej wykorzystać energię i skrócić czas ich montażu, co dla inwestora oznacza wymierne oszczędności kosztowe.

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum