Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Farby, emalie, systemy dekoracyjne

Relacja z XVI Targów Grupy PSB

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2018-03-12

Wśród blisko 360 wystawców nie mogło oczywiście zabraknąć marki Alpol, która wraz ze Stabillem i Satynem reprezentowała naszą Grupę "Piotrowice II". W czasie dwóch dni targowych odwiedziło nas wielu stałych i nowych partnerów biznesowych z całej Polski.

Spotkania obfitowały w owocne rozmowy handlowe, których efektem jest okazała pula zamówień oraz pakiet cennych uwag oraz wspólnych ustaleń zmierzających do optymalizacji naszej oferty i wzajemnych relacji biznesowych.

Nasz udział w tegorocznych Targach Grupy PSB to nie był czas wyłącznie gorących rozpraw biznesowych, ale również okazja do koleżeńskich rozmów i udziału w przygotowanym dla naszych gości konkursie. Wystarczyło pobrać kupon konkursowy oraz dokończyć hasło promocyjne dla naszych marek zaczynające się od słów "Buduj z klasą…". Atrakcyjne nagrody, jak i interesująca forma konkursu, sprawiły, że wzięły w nim udział dziesiątki osób. Najciekawszą propozycję, zdaniem komisji konkursowej, przedstawił Pan Adam Gutowicz reprezentujący P.B.H.T. "Edmund Leś" z Brzeska, autor hasła "Buduj z klasą - Alpol, Satyn i Stabill zawsze trzymają fason".

Stoisko marki Alpol

Zestaw podróżny składający się z dużej walizki lotniczej renomowanej marki oraz bonu wakacyjnego o wartości 1000 zł, zwycięzcy wręczyli: Dyrektor Handlowy Pan Artur Duda oraz Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży Specjalnej Pani Ewa Osuch. II i III miejsce zajęli kolejno Pan Krzysztof Szlęk reprezentujący firmę MODOM Podhale Sp. z o.o. z Szaflar i Pani Urszula Pierścionek, przedstawicielka firmy Stalbud II Sp. z o.o. z Sulejówka. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w naszej zabawie.

źródło i zdjęcia: Piotrowice II

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum