Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stropy

POZ BRUK Truck na pikniku rodzinnym u Nadstagi

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2016-10-18

3 września już po raz drugi odbędzie się Piknik Rodzinny w Hurtowni Materiałów Budowlanych Nadstaga w Obornikach. Podczas imprezy zaprezentują się producenci materiałów budowlanych, w tym również kostki brukowej. Firma Pozbruk przy swoim ogrodzie wystawowym, w którym można zobaczyć m.in. płyty tarasowe, wzory kostki brukowej oraz mury ogrodzeniowe, postawi swój mobilny kontener wystawowy z nowościami na rok 2016.

Tegoroczny piknik uświetni ponad 30 czołowych dostawców hurtowni Tegoroczny piknik uświetni ponad 30 czołowych dostawców hurtowni. Każda z firm przygotowała moc atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W strefie Pozbruk odbędą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Odwiedzający będą mogli się zapoznać z bogatą gamą małej architektury, a także uzyskać poradę dotyczącą aranżacji swojego ogrodu. Nasz przedstawiciel handlowy profesjonalnie doradzi przy doborze odpowiedniej kolorystyki i wzorów kostki brukowej, a także zaprezentuje wszystkie walory naszych produktów, w tym najlepszą na rynku trwałość i jakość.

Podczas imprezy na najmłodszych czeka mini zoo z końmi i kucykami, dmuchane zamki, pokazy straży pożarnej oraz szereg atrakcji sportowych. Swoje umiejętności zaprezentują m.in. kowboje z dzikiego zachodu, tancerze, motocykliści crossowi i motolotniarze. Imprezę poprowadzi DJ Bolo, klaun oraz postaci z bajek. Po zapoznaniu się z ofertą materiałów budowlanych będzie okazja do spróbowania przysmaków w strefie gastronomicznej. Hurtownia Materiałów Budowlanych Nadstaga przygotowała ognisko oraz przysmaki z grilla. Gastronomiczną niespodziankę ma także firma Pozbruk – specjalnie do Obornik przyjedzie zabytkowy wóz strażacki reklamujący dania firmy Międzychód. Produkty bez konserwantów będzie można bezpłatnie zdegustować w kąciku kulinarnym.

Serdecznie zapraszamy!

3 września, godz. 12.00-22.00
Hurtownia Materiałów Budowlanych Nadstaga, Dąbrówka Leśna, ul. Ludomska 2, 64-600 Oborniki

źródło i zdjęcia: POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum