Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Wapno, cement, gips

Budowlana Firma Roku 2015 oraz Osobowość Branży - nagrody dla Alpol Gips

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2016-02-22

Podczas XIII Gali Builder Awards, która odbyła się 18 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy, nagrodzono przedsiębiorstwa oraz menadżerów, których działania odniosły sukces w minionym 2015 roku. Wśród laureatów znalazła się firma Apol Gips Sp. z o.o., która została uhonorowana tytułem Budowlanej Firmy Roku, natomiast Osobowością Branży ogłoszono Pana Prezesa Władysława Gumułkę, który osobiście odebrał obydwa wyróżnienia.

Wśród laureatów znalazła się firma Apol Gips Sp. z o.o., która została uhonorowana tytułem Budowlanej Firmy Roku, natomiast Osobowością Branży ogłoszono Pana Prezesa Władysława Gumułkę Dzięki pełnemu profesjonalizmowi połączonemu z intuicją biznesową Prezes Gumułka doprowadził do silnej pozycji rynkowej całej Grupy Alpol, funkcjonującej już ponad 25 lat na polskim rynku budowlanym. Członkowie kapituły konkursowej docenili liderów nagrodzonych organizacji, którzy stoją za najważniejszymi decyzjami w firmach, ponoszą największą odpowiedzialność za ich rozwój i potrafią wykazać się niecodziennym podejściem w codziennej pracy. Są to jednostki cechujące się szczególnymi umiejętnościami w zakresie zarządzania ale także determinacją do ciągłego, skutecznego poszerzania potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, nie zapominając a wręcz nieustannie dbając o pozytywny wizerunek swojej marki.

Podczas XIII Gali Builder Awards, która odbyła się 18 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy, nagrodzono przedsiębiorstwa oraz menadżerów, których działania odniosły sukces w minionym 2015 roku

Gala Builder Awards to także prestiżowe spotkanie przedstawicieli branży budowlanej – właścicieli, prezesów firm i menadżerów reprezentujących wykonawców, producentów, deweloperów, firmy zajmujące się finansowaniem w budownictwie, firmy projektowe oraz biura architektoniczne. Wśród gości znaleźli się również przedstawiciele czołowych stowarzyszeń i organizacji środowiskowych oraz członkowie Rady Naukowej. Podczas uroczystości ogłoszono również laureatów 3. edycji Konkursu dla Młodych Architektów, którym składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w karierze zawodowej.

źródło i zdjęcia: Alpol Gips

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum