Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Elementy złączne

MARCOPOL podsumowuje udane Targi BUDMA 2016

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2016-02-09

W dniach od 2 do 5.02. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Jednym z głównych wystawców podczas tegorocznej imprezy wystawienniczej była firma MARCOPOL, która na swoim 120-metrowym stoisku zaprezentowała szerokie portfolio produktów i nowości z oferty dedykowanej dla specjalistów z branży.

Na wystawie nie mogło zabraknąć firmy MARCOPOL, dla której BUDMA była doskonałą okazją do przedstawienia oferty skierowanej do branży budowlanej oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych BUDMA to najważniejsza impreza targowa branży budowlanej  w Europie Środkowo – Wschodniej. W tym roku targi BUDMA odwiedziło prawie 50 000 profesjonalistów z 45 krajów. Swoją ofertę prezentowały najważniejsze firmy z Polski oraz wielu krajów europejskich.  Na wystawie nie mogło zabraknąć firmy MARCOPOL, dla której BUDMA była doskonałą okazją do przedstawienia oferty skierowanej do branży budowlanej oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Firma MARCOPOL pragnie podziękować wszystkim partnerom handlowym i naszym gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na targach BUDMA 2015 W tym roku firma MARCOPOL zaprezentowała m.in. kompleksową ofertę skierowaną do branży okiennej w tym: program wkrętów do produkcji okien i drzwi, systemy ciepłego montażu oraz uszczelnień montażowych stolarki otworowej, elementy złączne dla konstrukcji drewnianych, szeroki asortyment chemii budowlanej TitaniumPRO oraz pozostałe techniki zamocowań dla budownictwa.

– Targi BUDMA to najważniejsza impreza w naszym tegorocznym kalendarzu. To doskonała okazja do komunikacji z rynkiem i Klientami. Dzięki temu mogliśmy zaprezentować swoje nowości, przedstawić Klientom co istotnego wyróżnia naszą ofertę oraz przekonać dlaczego warto z nami współpracować. Liczba Klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tej wystawy potwierdza, że tego rodzaju imprezy są ważne i cieszą się zainteresowaniem branży. Jestem przekonany, że na tegorocznej wystawie nasi klienci znaleźli produkty odpowiadające ich potrzebom – mówi Janusz Kabała, Dyrektor Działu Rozwoju Produktów w MARCOPOL Sp. z o.o.

Jestem przekonany, że na tegorocznej wystawie nasi klienci znaleźli produkty odpowiadające ich potrzebo Czas spędzony wspólnie z firmą MARCOPOL przybyłym gościom umilali m.in. Mistrzowie Polski w pokazie barmańskim Flair, iluzjonista Przemysław Lieske (półfinalista programu Mam Talent) oraz hostessy w strojach Star Wars. Można było również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w budce fotograficznej.  

Firma MARCOPOL pragnie podziękować wszystkim partnerom handlowym i naszym gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na targach BUDMA 2015. Mamy nadzieję, że wspólne rozmowy oraz zaprezentowane na targach nowości w naszej ofercie pozwolą Państwu jeszcze bardziej czerpać korzyści ze wspólnej współpracy.  

źródło i zdjęcie: MARCOPOL

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum