Plastivan poleca Viligno - podłogi wyróżniające się swoim stylem

Podłogi Viligno zostały stworzone z myślą o wystroju wnętrza. Łączą one wszystkie korzyści winylu z naturalnym wyglądem, naśladującym autentyczne materiały. Kolekcja Viligno obejmuję serię podłóg o fakturze drewna lub płytki, których nie sposób odróżnić od oryginału.

Plastivan poleca Viligno - podłogi wyróżniające się swoim stylem
Plastivan Duofuse kompozytowe systemy tarasowe i ogrodzeniowe
www.plastivan.pl www.viligno.com www.duofuse.com
Plastivan Duofuse kompozytowe systemy tarasowe i ogrodzeniowe
Dane kontaktowe:
61 815 57 47
Główna 8, 62-007 Biskupice Wlkp.

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Podłogi Viligno są odpowiednie zarówno do montażu w nowych pomieszczeniach, jak i do renowacji starych, są łatwe w montażu, trwałe, cienkie, wygodne dla stóp, nie wymagające większych zabiegów konserwacyjnych, wodoodporne oraz przyjazne dla środowiska. Podłogi Viligno dodadzą Państwa mieszkaniu indywidulanego stylu oraz znacząco podwyższą wartość Państwa posiadłości. Oprócz zastosowań w pomieszczeniach mieszkalnych, podłogi Viligno są także całkowicie odpowiednie do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej.

Technologia:
Podłogi Viligno zostały wyprodukowane z szacunkiem dla ludzi i natury. Przykładowo emisja LOZ (lotnych związków organicznych) została ograniczona do minimum w celu utrzymania odpowiedniej jakości czystego powietrza wewnątrz pomieszczeń. Ponadto winyl jest materiałem, który w 100% podlega recyklingowi i może bez ograniczeń być używany do tworzenia nowych materiałów i produkcji nowych wyrobów.

Materiał:
Winyl lub PVC to elastyczny materiał o szeregu zalet istotnych przy wykorzystaniu go jako podłogi. Zazwyczaj winyl do podłóg dostarczano w formie rolek, lecz jego pełen potencjał ujawnił się dopiero w formie desek i płytek. Podłoga Viligno LVT oferuje mnóstwo oczywistych korzyści w porównaniu z innymi rodzajami podłóg, jak np. dywany, parkiety czy laminaty. Winylowa podłoga doskonale nadaje się do „mokrych” powierzchni, jak kuchnie, łazienki czy toalety, a co istotne, można ją łączyć z ogrzewaniem podłogowym.

Korzyści płynące z zastosowania podłóg Viligno:

  • Łatwy montaż:

Ze względu na prosty (opatentowany) system montowania na „klik”, Viligno jest odpowiednie do samodzielnego montażu. Dzięki ich minimalnej grubości panele i płytki mogą być montowane na już istniejących podłogach, co czyni je idealnym rozwiązaniem w przypadku remontów. Nie wymagają użycia kleju.

  • Funkcjonalność:

Podłogi Viligno są w 100% wodoodporne, a zatem optymalne do zastosowania w mokrych pomieszczeniach, takich jak kuchnie i łazienki. Dzięki ochronnej i wykończeniowej górnej warstwie poliuretanu podłogi Viligno są odporne na zadrapania. Podłogi VIligno można z powodzeniem łączyć z ogrzewaniem podłogowym, pod warunkiem, że temperatura podłogi nie przekracza 27°C.

  • Zdrowie i higiena:

Podłogi Viligno są bardzo higieniczne i łatwe w konserwacji, co ma pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Podłogi Viligno mają właściwości antystatyczne, antyalergiczne i antybakteryjne. Do podłogi nie przywiera brud, łatwo ją odkurzyć i wyczyścić. Podłoga Viligno zapewnia odpowiednie warunki dla dzieci i osób starszych, a także dla alergików i osób o wrażliwych drogach oddechowych.

  • Gwarancja:

Wszystkie podłogi Viligno obejmuje 20-letnia gwarancja, pod warunkiem typowego użytkowania mieszkalnego.

Akcesoria Viligno:

źródło i zdjęcia: Plastivan