Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Papy izolacyjne

Kolorowa identyfikacja IZOLMATU

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2013-09-24

Profesjonalny asortyment to nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również jasne i fachowe treści na opakowaniach. Należąca do Grupy ATLAS firma IZOLMAT wprowadza dla pap pod swoją marką banderole ze specjalnymi kolorystycznymi oznaczeniami.

Ułatwią one klientom identyfikację produktów i ich przeznaczenie, usprawniając proces zakupowy w punktach handlowych. Trzon banderoli (etykiety wokół rolki papy) stanowi żółte pole z logo marki IZOLMAT. Zaraz nad logotypem  znajdą się nowe oznaczenia – kolorowe pasy wskazujące rodzaj papy i obszar jej zastosowania. Zastosowane barwy: czerwona, czarna, żółta i szara - odnoszą się do kodów kolorystycznych umieszczonych w broszurach informacyjnych i katalogach asortymentowych.

- Szanujemy czas naszych klientów na każdym etapie realizacji inwestycji, czyli także w trakcie wyboru i zakupu materiałów – mówi Anna Pertkiewicz, Kierownik Działu Marketingu. – Wprowadzone oznaczenia usprawnią ten proces. Zarówno inwestorzy, jak i fachowcy, z łatwością odnajdą w punktach budowlanych odpowiednie produkty IZOLMAT-u dostosowane do ich potrzeb.

Czerwony pas oznacza papę wierzchniego krycia. W przypadku wersji modyfikowanej na opakowaniu pojawia się uzupełniająca informacja na dodatkowym pasku tuż nad żółtym polem z logotypem marki. Papę podkładową poznamy po kolorze czarnym, zaś jej wersję „modyfikowaną SBS” – po analogicznych sygnaturach jak w przypadku modyfikowanej papy wierzchniego krycia. Żółty pas w górnej części  banderoli  to papa specjalna (z ewentualnym dedykowanym opisem OPTIMAX /IZOLVENT), zaś barwa szara to papa tradycyjna.

Pierwsze papy z kolorystycznymi oznaczeniami punkty handlowe mogą zamawiać już teraz – dostępne są papy podkładowe i wierzchniego krycia. Papy tradycyjne pojawią się z końcem września, a specjalne z początkiem nowego roku.

Źródło: Izolmat 

Więcej

 

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum