Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Wdrażanie publicznych kampanii edukacyjnych na rzecz ochrony środowiska

Mitech aktywnie uczestniczy w realizacji publicznych kampanii edukacyjnych dotyczących ochrony środowiska, prowadzonych przez Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Wdrażanie publicznych kampanii edukacyjnych na rzecz ochrony środowiska
MITECH Chemia Budowlana Sp. z o.o. Masy tynkarskie
www.mitech.pl
MITECH Chemia Budowlana Sp. z o.o. Masy tynkarskie
Dane kontaktowe:
K. Tetmajera 87, 34-300 Żywiec

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

MITECH Chemia Budowlana od wielu lat działa na polskim rynku, specjalizując się w produkcji systemów ociepleń budynków oraz produktów chemii budowlanej.

Dzięki systematycznemu rozwojowi, licznym inwestycjom w unowocześnienie zaplecza laboratoryjno-produkcyjnego oraz zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry specjalistów i współpracy z renomowanymi dostawcami surowców, nasza marka stała się rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach Unii Europejskiej.

Mitech aktywnie angażuje się w pomoc społeczną i charytatywną. Jedną z wielu inicjatyw jest sponsorowanie Klubu Sportowego TS Mitech. Klub ten nie jest jedynym naszym podopiecznym. Wspieramy także domy dziecka oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i specjalnych. Więcej informacji o naszym zaangażowaniu można znaleźć w zakładce Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Certyfikat dla Mitech

Nasze zaangażowanie w to ważne przedsięwzięcie zostało potwierdzone certyfikatem.

źródło i zdjęcie: MITECH Chemia Budowlana