Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Kolejny TOPBUILDER dla marki WIŚNIOWSKI

W świecie budowlanym innowacje są kluczem do sukcesu, a marka WIŚNIOWSKI po raz kolejny udowadnia, że jest liderem w tej dziedzinie. Firma zdobyła prestiżowy tytuł TOPBuilder 2024 w kategorii "Innowacja" za swoją najnowszą bramę ogrodzeniową składaną, która wyróżnia się nie tylko unikatową konstrukcją, ale i certyfikatem CE. To wyjątkowe wyróżnienie podkreśla długotrwałe zaangażowanie marki w dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz ich wpływ na kształtowanie trendów w branży.

Kolejny TOPBUILDER dla marki WIŚNIOWSKI
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Bramy garażowe, automatyka
www.wisniowski.pl
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Bramy garażowe, automatyka
Dane kontaktowe:
18 44 77 111
Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Gala TOPBuilder - okno na świat nowoczesnych rozwiązań

Gala TOPBuilder, odbywająca się każdego roku, jest uznawana za ważne wydarzenie w branży budowlanej, gromadzące przedstawicieli producentów, architektów, ludzi nauki i finansów, a także organizacji środowiskowych. Jest to doskonała okazja do prezentacji innowacyjnych produktów, które następnie są oceniane przez Kapitułę Plebiscytu. W tegorocznej edycji, oprócz bramy ogrodzeniowej WIŚNIOWSKI, nagrodzono także inne produkty, akcesoria budowlane oraz projekty wzornicze.

Rewolucyjna brama składana WIŚNIOWSKI

Nowa brama ogrodzeniowa składana WIŚNIOWSKI zyskała uznanie jury dzięki swojej unikalnej konstrukcji, która pozwala na znaczne oszczędności miejsca i szybsze otwieranie. Jest to szczególnie istotne na wąskich i krótkich posesjach, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a szybki dostęp jest kluczowy. Dodatkowo, brama jest wyposażona w system zabezpieczeń z specjalnym profilem rurowym, który minimalizuje ryzyko zgniecenia przy kontakcie z przeszkodą.

Bezpieczeństwo i estetyka idą w parze

Monika Młynarczyk, dyrektor marketingu WIŚNIOWSKI, podkreśla, że nagroda TOPBuilder jest wyrazem uznania dla innowacyjnego podejścia firmy do kwestii bezpieczeństwa i technologii. Brama ogrodzeniowa nie tylko chroni przed niepożądanymi zdarzeniami dzięki systemowi fotokomórek, ale również oferuje estetyczne dopasowanie do ogrodzenia. Dostępna w kolekcjach CLASSIC, LUX i MODERN, brama może być produkowana w szerokościach od 3 do 6 metrów, co umożliwia idealne skomponowanie z pozostałymi elementami ogrodzenia dzięki systemowi Home Inclusive™.

TOPBuilder jest wyrazem uznania dla innowacyjnego podejścia firmy do kwestii bezpieczeństwa i technologii
TOPBuilder jest wyrazem uznania dla innowacyjnego podejścia firmy do kwestii bezpieczeństwa i technologii

Sukces WIŚNIOWSKI na gali TOPBuilder 2024 świadczy o ich pozycji jako lidera w branży, który nieustannie dąży do innowacji i poprawy jakości życia swoich klientów. Dzięki skupieniu na detalach technicznych, bezpieczeństwie i estetyce, brama składana WIŚNIOWSKI stanowi doskonały wybór dla nowoczesnego domu, zapewniając komfort, bezpieczeństwo i harmonię z otoczeniem.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI