Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Bauder Polska Sp. z o.o. Systemy dachów płaskich, stromych i zielonych
www.bauder.pl
Bauder Polska Sp. z o.o. Systemy dachów płaskich, stromych i zielonych
Dane kontaktowe:
61 885 79 00
Gen. T. Kutrzeby 16 g, 61-719 Poznań

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Termoizolacja na krokwiach - efektywne rozwiązanie dla Twojego dachu

Termoizolacja na krokwiach to system, który pozwala na montaż jednolitej warstwy termoizolacji na całej połaci dachowej. Ta metoda jest uważana za jedną z najlepszych dla dachów stromych, zapewniając ochronę zarówno dla przestrzeni mieszkalnej, jak i konstrukcji dachu. Jego zaletą jest możliwość stosowania mniejszych przekrojów krokwi oraz eliminacja mostków termicznych spowodowanych krokwiami i ściankami działowymi.

Termoizolacja na krokwiach - efektywne rozwiązanie dla Twojego dachu

BauderECO S - pionier w termoizolacji nakrokwiowej

Od ponad 40 lat, ekonomiczne termoizolacyjne elementy nakrokwiowe firmy Bauder potwierdziły swoją wartość miliony razy. W przypadku stosowania tej metody, termoizolacja stanowi jednolitą powłokę na całej połaci dachowej. Konstrukcja dachu znajduje się wówczas pod termoizolacją, a więc w ciepłym i suchym obszarze.

BauderECO S - nowa termoizolacja dachowa
BauderECO S - nowa termoizolacja dachowa

Termoizolacja dachowa BauderECO S

Wyruszamy w drogę z termoizolacją dachową BauderECO S. Jest to termoizolacja dachowa, składająca się w dwóch trzecich z biomasy, a mimo to posiadająca najlepsze właściwości izolacyjne. To rozwiązanie gwarantuje zdrowe miejsce zamieszkania, ekologiczność i wysoką izolacyjność.

Elementy termoizolacyjne BauderECO S są lekkie i poręczne, z połączeniem na pióro i wpust dookoła płyt. Są one wytrzymałe na ściskanie i można po nich chodzić. W jednym cyklu roboczym możliwe jest zamontowanie termoizolacji i drugiej warstwy odprowadzającej wodę.

Termoizolacja na krokwiach to innowacyjne i efektywne rozwiązanie, które zapewnia optymalną izolację cieplną dla Twojego dachu. Dzięki produktom takim jak BauderECO S, możesz cieszyć się zdrowym, ekologicznym i dobrze izolowanym miejscem zamieszkania. Wybierając termoizolację na krokwiach, inwestujesz w komfort, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną swojego domu.

źródło i zdjęcia: Bauder Polska Sp. z o.o.