PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Sprzęt AGD

Mopowanie nigdy nie było tak proste!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-15

Teraz masz szansę spróbować nowoczesnej technologii aktywnego mopowania dzięki odkurzaczom Electrolux Power Hygienic! Nasza elektroszczotka z dyskami rotującymi z prędkością aż 260 obrotów na minutę zapewni Ci nieskazitelną czystość podłogi.

Dzięki innowacyjnej stacji myjącej PowerPro z technologią oddzielania brudnej wody, możesz bezdotykowo namaczać i płukać dyski mopujące. To wyjątkowe rozwiązanie, które sprawi, że Twoje podłogi będą błyszczały czystością.

Czyste mopowanie na zawsze

Innowacyjna stacja myjąca Electrolux PowerPro rewolucjonizuje sposób i jakość mycia podłóg na mokro. Dzięki niej możesz bezdotykowo namoczyć dyski myjące i skutecznie usunąć nadmiar wody - i to wszystko w zaledwie 15 sekundach! To prawdziwy przełom, który ułatwia i przyspiesza proces czyszczenia podłóg.

Unikalna technologia separacji brudnej wody

Ta specjalnie zaprojektowana stacja myjąca została stworzona, aby zawsze czyścić podłogę w czystej wodzie. Dzięki niej dyski mopujące są namaczane wyłącznie z czystego zbiornika wody, a wszelkie zanieczyszczenia i brud spływają do oddzielnego pojemnika. To skuteczne rozwiązanie, które gwarantuje, że Twoje podłogi są myte w czystym środowisku, pozostawiając je lśniąco czystymi.

Niezwykle intuicyjna obsługa

Aby korzystać z odkurzacza w trybie MOP, umieść go na stacji myjącej tak, aby dyski były właściwie umieszczone na żeberkach stacji. Następnie przyciśnij guzik sterujący pracą stacji myjącej przez 5 sekund. To pozwoli na szybkie namoczenie i oczyszczenie padów.

Zwolnij guzik PRESS, a następnie dociskaj dyski mopujące do żeberek stacji myjącej. To usunie nadmiar wody i zagwarantuje, że dyski będą miały optymalną wilgotność do czyszczenia podłogi. Dzięki tym krokom, Twoje czyszczenie będzie bardziej skuteczne i wygodne.

Kompatybilność z aktywnym mopowaniem

Stacja myjąca jest przeznaczona do wszystkich linii odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux z AKTYWNYM MOPOWANIEM (np. Electrolux Power Hygienic 800, Hygienic 700 WET, Hygienic 600 Pure WET, Hygienic 500 Well WET).

źródło i zdjęcie: Electrolux