PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Pomiary i automatyka

Technologia separacji zanieczyszczeń IMI Hydronic Engineering - efektywność i wydajność dla Twojego systemu HVAC

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-15

IMI Hydronic Engineering proponuje rozwiązanie, które pozwoli zwiększyć wydajność dowolnego systemu HVAC - technikę separacji zanieczyszczeń. Dzięki tej innowacyjnej technologii, problemy takie jak odgłosy przepływu, bulgoczące grzejniki czy zmniejszona moc cieplna stają się przeszłością.

Technologia separacji zanieczyszczeń IMI Hydronic Engineering sprawdza się w różnorodnych warunkach - od projektów mieszkaniowych po duże instalacje komercyjne. Bez względu na specyfikę potrzeb związanych z jakością wody, IMI Hydronic Engineering ma odpowiednie rozwiązanie.

Kluczowym elementem techniki separacji jest technologia Helistill. Pozwala ona osiągnąć najwyższą wydajność separacji w warunkach niskiego przepływu. Podczas procesu sedymentacji, przepływ wody spowalnia, a cząsteczki zanieczyszczeń trafiają do komory Zeparo. Część z nich opada pod wpływem grawitacji, a pozostałe - po zderzeniu z wkładem Helistill.

Zeparo ZT turnable: ekstremalna elastyczność instalacji

Innowacyjność technologii separacji IMI Hydronic Engineering potwierdza również konstrukcja obrotowego Zeparo ZT. Dzięki możliwości obracania się o 360 stopni, urządzenie to może być zainstalowane zarówno w pionie, jak i poziomie. Dodatkowo, komora separacyjna może być całkowicie odłączona, co pozwala na instalację nawet w ciasnych przestrzeniach.

Zeparo Cyclone - do 9x efektywniejsza separacja zanieczyszczeń

Technologia separacji zanieczyszczeń IMI Hydronic Engineering to gwarancja wydajności, efektywności i komfortu użytkowania systemów HVAC.

źródło i zdjęcia: IMI Hydronic Engineering