PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Pomiary i automatyka

Konkurs Budynki Przyszłości IMI - projektuj instalacje przyszłości i zgarniaj cenne nagrody

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-09-23

Jeśli jesteś projektantem HVAC i zależy Ci na tym, by tworzone przez Ciebie projekty zawsze spełniały wysokie standardy budownictwa energooszczędnego, weź udział w konkursie Budynki Przyszłości organizowanym przez IMI Hydronic Engineering. Zainspiruj się pracą trzech marek - IMI TA, IMI Heimeier oraz IMI Pneumatex - i twórz wyjątkowe instalacje ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Konkurs trwa od 12 września 2022 roku do 28 lutego 2023 roku. Sprawdź, co możesz wygrać.

Jak wziąć udział w konkursie Budynki Przyszłości?

Wykorzystaj rozwiązania IMI

Twórz wyjątkowe instalacje ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji z wykorzystaniem takich produktów IMI, jak: zawory Eclipse, TA-Smart, TA-Modulator, TA-Compact-P oraz słowniki TA-Slider lub systemy utrzymania ciśnienia IMI Pneumatex.

Zgłoś się do konkursu Budynki Przyszłości

Pochwal się swoim projektem - prześlij go za pomocą formularza zgłoszeniowego do IMI Hydronic Engineering. Pamiętaj o dołączeniu do projektu spisu wykorzystanych przez Ciebie produktów IMI. Możesz na bieżąco sprawdzać swoje miejsce w rankingu dostępnym na stronie internetowej organizatora konkursu.

Wygrywaj cenne nagrody

Zdobądź pierwsze miejsce w konkursie Budynki Przyszłości w jednej z dwóch kategorii konkursu - możesz zdobywać punkty za liczbę wykorzystanych rozwiązań IMI lub dzięki liczbie nadesłanych przez siebie prac konkursowych.

Co możesz wygrać?

W konkursie Budynki Przyszłości można sporo wygrać... Pierwsze 50 osób, które zgłoszą swoje projekty, otrzyma bon na 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Ponadto możesz zgarnąć laptop, telewizor, konsolę, zegarek, słuchawki, ekspres do kawy i inne niesamowite nagrody!

Konkurs Budynki Przyszłości - nagrody

Zgarniaj dodatkowe punkty w konkursie Budynki Przyszłości

Wielkie przedsięwzięcia wiążą się z ogromną odpowiedzialnością. Nie podejmuj ryzyka i zdecyduj się na pewne rozwiązania projektowe, które łączą energooszczędność i funkcjonalność z szeroką zdolnością komunikacji. Jeśli wybierasz systemy IMI, możesz mieć pewność, że realizacja Twojego projektu przyniesie klientom najlepszy komfort.

Dodatkowe punkty w konkursie możesz zdobyć za:

Inteligentne zawory regulacyjne TA-Smart - TA-Smart jest połączonym zaworem regulacyjnym z możliwością pomiaru q, p, ΔT oraz P, zapewniającym najlepszą w swojej klasie dokładność regulacji, oszczędność energii, bezproblemową instalację i uruchomienie

Technologię Eclipse - innowacyjna technologia AFC (Automatic Flow Control) Eclipse z automatyczną regulacją przepływu to pewność, że przepływ nie będzie przekroczony nawet w przypadku zmian obciążenia w systemie, kiedy inne zawory w systemie będą zamknięte lub w trakcie porannego rozruchu.

Systemy utrzymania ciśnienia IMI Pneumatex - systemy kompresorowe i pompowe do stabilizacji ciśnień w instalacjach chłodniczych i grzewczych w tym wysokoparametrowych dla obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej oraz komercyjnych od budynków niskich po wysokościowe.

Konkurs trwa od 12 września 2022 roku do 28 lutego 2023 roku. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej konkursu Budynki Przyszłości.

Źródło i zdjęcia: IMI Hydronic Engineering

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum