Klimatyzatory Panasonic teraz ze sterowaniem głosowym!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Klimatyzatory Panasonic teraz ze sterowaniem głosowym!

Możliwość sterowania głosowego klimatyzatorami Panasonic jest możliwa za pomocą Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, że urządzenia Panasonic kompatybilne z aplikacją Comfort Cloud, w tym wszystkie domowe klimatyzatory, mogą być teraz aktywowane głosem.

aktualizacja: 2019-10-23 11:27:44

Funkcja oferuje liczne korzyści w budynkach mieszkalnych. Właściciele domów, którzy przyzwyczajeni są do sterowania oświetleniem i urządzeniami audio za pomocą głosu mogą teraz kontrolować również system klimatyzacji Panasonic, zapewniając sobie komfortowe warunki.

Po połączeniu z klimatyzatorem Panasonic za pomocą aplikacji Comfort Cloud użytkownik może korzystać z Google Assistant lub Amazon Alexa, aby włączyć lub wyłączyć urządzenie, ustawić tryb pracy i temperaturę.

Dla maksymalnego komfortu, użytkownik może wprowadzić również niestandardowy tryb za pomocą ustawień w aplikacji Google Home lub Alexa. Polecenia takie, jak "OK, Google, Good Morning" można zaprogramować, aby przypisać do nich żądaną temperaturę, co pozwala dodatkowo oszczędzić czas.

Firma powiązana:
Panasonic

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż rekuperatora OnyX PRIDE 400
Montaż rekuperatora OnyX PRIDE 400
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje