Climate 4000i - uniwersalny klimatyzator do każdego domu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Climate 4000i - uniwersalny klimatyzator do każdego domu

Climate 4000i to wszechstronny klimatyzator przeznaczony do szerokiego spektrum zastosowań. Dostępny w trzech wariantach mocy: 2,6 kW, 3,5 kW i 5,2 kW, idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 35 m2. Urządzenie doskonale nadaje się do domów, mieszkań, a także obiektów użyteczności publicznej, takich jak biura czy sklepy.

aktualizacja: 2024-05-21 07:40:59

Climate 4000i wyróżnia się wysoką klasą efektywności energetycznej A++ zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania. Komfort użytkowania zapewniają nowoczesne funkcje, takie jak zdalne sterowanie za pomocą aplikacji HomeCom Easy (dostępnej bezpłatnie w Google Play i App Store), tryb oszczędny ECO, funkcja Gear do regulacji zużycia energii oraz automatyczne utrzymywanie minimalnej temperatury 8°C.

Efektywna praca przez cały rok

Climate 4000i to nie tylko klimatyzator, ale również wydajne źródło ogrzewania, nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych sięgających -21°C. Jednostka zewnętrzna posiada grzałki tacy ociekowej i karteru sprężarki, co zapewnia płynne uruchomienie i bezproblemową pracę urządzenia w zimie.

Czyste i zdrowe powietrze

Climate 4000i dba o komfort i zdrowie użytkowników, oferując zaawansowany system filtracji powietrza. Filtr katalityczny usuwa formaldehydy, lotne związki organiczne, szkodliwe gazy i zapachy. Filtr BIO z enzymem i biofiltrem HEPA wychwytuje kurz, bakterie, grzyby i mikroorganizmy, a filtr HD usuwa do 80% kurzu i pyłków. Dodatkowo, funkcja i-Clean automatycznie oczyszcza wymiennik ciepła z kurzu, pleśni i tłuszczu, a jonizator uwalnia do powietrza jony dodatnie i ujemne, neutralizując bakterie i zapewniając czyste, zdrowe powietrze.

Komfort na wyciągnięcie ręki

Climate 4000i posiada szereg funkcji zapewniających komfort użytkowania, takich jak automatyczna zmiana kierunku nawiewu w pionie i poziomie, funkcja Follow Me dostosowująca temperaturę do miejsca pobytu pilota, tryb unikania podmuchu wiatru Wind Avoid Me oraz możliwość modyfikowania programów pilota.

Inteligentna obsługa z dowolnego miejsca

Opcjonalny moduł IP Gateway umożliwia sterowanie Climate 4000i z aplikacji Bosch HomeCom Easy. Przejrzysty interfejs aplikacji pozwala na kontrolę temperatury, trybu pracy, parametrów technicznych i komunikatów o błędach.

Climate 4000i - idealny klimatyzator dla każdego

Climate 4000i to połączenie wysokiej wydajności, energooszczędności, komfortu i dbałości o zdrowie. Szeroki wachlarz funkcji i opcji dodatkowych sprawia, że idealnie dopasuje się do potrzeb każdego użytkownika.

Firma powiązana:
Robert Bosch Sp. z o.o. Bosch Home Comfort|Klimatyzacja

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Możliwości klimatyzatorów przenośnych dla kamperów i przyczep kempingowych
Możliwości klimatyzatorów przenośnych dla kamperów i przyczep kempingowych
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!