Nowość HERZ: system ogrzewania powierzchniowego FLOORFIX compact

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowość HERZ: system ogrzewania powierzchniowego FLOORFIX compact

Od 20 lat spółka HERZ konsekwentnie wprowadza na rynek kompletne systemy ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. W ofercie firmy znajdziemy szeroką ofertę produktów i rozwiązań służących do wykonywania instalacji ogrzewania powierzchniowego, w tym również do małych instalacji ogrzewania podłogowego.

aktualizacja: 2021-08-03 04:38:46

Najnowszym rozwiązaniem tego typu jest zestaw HERZ-FLOORFIX compact. Zestaw stosujemy wszędzie tam, gdzie ogrzewanie mamy realizowane głównie przez grzejniki, natomiast chcemy wykonać dodatkowo jedną lub dwie pętle ogrzewania płaszczyznowego (np. w łazienkach, kuchniach czy holach). Zestaw HERZ-FLOORFIX compact umieszczony jest w skrzynce z tworzywa EPP, którą montujemy w ścianie i zamykamy estetyczną pokrywą z tworzywa sztucznego.

HERZ FLOORFIX compact wyposażony jest w zawór termostatyczny z odpowietrznikiem, głowicę termostatyczną MINI oraz ogranicznik temperatury powrotu MINI. HERZ FLOORFIX compact to wyjątkowo proste, tanie i estetyczne rozwiązanie, które umożliwia regulację i połączenie ogrzewania podłogowego z tradycyjną instalacją grzejnikową.

www.herz.com.pl

Firma powiązana:
Herz Armatura i Systemy Grzewcze

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje