Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 66369
Herz Armatura i Systemy Grzewcze - Zawory i głowice termostatyczne, przyłącza grzejnikowe

Herz Armatura i Systemy Grzewcze Zawory i głowice termostatyczne, przyłącza grzejnikowe

Zobacz firmę w innym dziale: Kotły na paliwo stałe
Telefon 12 289 02 20
E-mail centrala@herz.com.pl
Adres Artura Grottgera 58, 32-020 Wieliczka
W 1990 roku, w Krakowie zarejestrowana została polska filia austriackiej firmy HERZ Armaturen Ges.m.b.H. W bieżącym roku mija 25 lat od momentu zarejestrowania spółki HERZ Armatura i Systemy Grzewcze. Od początku swojej działalności firma HERZ  wprowadza na rynek polski szeroki asortyment nowoczesnej armatury regulacyjnej, zapewniającej racjonalne, a więc oszczędne gospodarowanie energią. Armatura ze znakiem serca w pełni... Czytaj więcej
Herz Armatura i Systemy Grzewcze

25 lat firmy HERZ w Polsce W 1990 roku, w Krakowie zarejestrowana została polska filia austriackiej firmy HERZ Armaturen Ges.m.b.H. W bieżącym roku mija 25 lat od momentu zarejestrowania spółki HERZ Armatura i Systemy Grzewcze. Od początku swojej działalności firma HERZ  wprowadza na rynek polski szeroki asortyment nowoczesnej armatury regulacyjnej, zapewniającej racjonalne, a więc oszczędne gospodarowanie energią. Armatura ze znakiem serca w pełni sprawdziła się i nadal sprawdza w polskich warunkach eksploatacyjnych - jednym z najlepszych  tego dowodów jest ponad 6 milionów sprzedanych  termostatów.

Ostanie lata, to okres dynamicznego rozwoju firmy - w chwili obecnej w centrali, oraz w 11 regionach sprzedaży obejmujących swoim zasięgiem całą Polskę zatrudnionych jest 60 osób, a sieć ponad 200 autoryzowanych partnerów handlowych zapewnia klientom łatwy dostęp do produktów HERZ-a.

Ukoronowaniem dziesięcioletniej obecności na rynku polskim było  otwarcie w 2000 roku w Wieliczce nowoczesnej centrali polskiej filii HERZ-a.  W  Wieliczce, w części produkcyjnej zatrudnionych jest już ponad 300 osób przy  montażu  zaworów  termostatycznych,  zaworów powrotnych, zaworów podpionowych rozdzielaczy do ogrzewania podłogowego, złączek zaprasowywanych i skręcanych oraz  napędów ręcznych. Tutaj są również spawane i montowane nowoczesne kotły na pelet.

Latem 2008 roku zakończona została budowa kolejnej hali produkcyjnej o powierzchni ponad 4200 m2. Dzięki tej inwestycji firma HERZ dołączyła do grona największych firm branży instalacyjnej, których produkty sygnowane są znakiem made in Poland.

W Polsce w armaturę marki HERZ wyposażonych jest szereg budynków użyteczności publicznej, obiektów komercyjnych, domów jednorodzinnych oraz mieszkań. Do najbardziej prestiżowych budowli, które wyposażone zostały  w armaturę ze znakiem serca należą :m Zamek Królewski na Wawelu, Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Pałac Prymasowski w Warszawie, Uniwersytet Jagielloński, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej  Manggha w Krakowie, hotele Mariott, Bristol w Warszawie, Sky Tower Wrocław a także opery, banki, hotele, obiekty sakralne i usługowe z terenu całej Polski.

Program dostaw firmy HERZ obejmuje kompleksowy system produktów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania nowoczesnych instalacji sanitarnych i grzewczych: zawory termostatyczne, zawory powrotne, regulacyjne zawory grzejnikowe, zawory podpionowe, regulatory różnicy ciśnienia i przepływu, systemy przyłączne, rozdzielacze, zawory kulowe do wody i gazu, armaturę do wody pitnej, zawory do klimatyzacji, złącza zaciskowe i śrubunki, rury wielowarstwowe PEX-AL.-PEX, systemy ogrzewania powierzchniowego.

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum