ADR 500 - grzejniki do każdego wnętrza

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
ADR 500 - grzejniki do każdego wnętrza

Grzejnik ADR 500 od KFA Armatura to nowoczesny design, dopracowany w każdym szczególe. Płaskie fronty poszczególnych członów tworzą wyrazistą, mocno zarysowaną bryłę.

aktualizacja: 2023-02-03 06:53:22

Dostępny w czterech kolorach daje możliwość dopasowania do różnych wnętrz. Klasyczna biel idealnie wpasuje się w styl klasyczny, czerń oraz grafit podkreślą charakter wnętrz loftowych, a odcień miedzi stworzy niepowtarzalny charakter w każdym pomieszczeniu.

Dzięki budowie modułowej łatwo dobrać moc grzewczą do potrzeb danego wnętrza. Grzejniki KFA Armatura są wykonane ze stopów aluminium, miedzi oraz krzemu, a dodatkowo są zabezpieczane w procesie fluorocyrkonowania, które ma działanie antykorozyjne. Dzięki temu będą one wyglądać dobrze przez bardzo długi czas, co daje im w tym przypadku przewagę nad grzejnikami stalowymi. Odporność na korozję pozwala na zamontowanie ich zarówno w obiegu zamkniętym, jak i otwartym, a także w łazienkach, w których panuje duża wilgoć.

Grzejniki te można podłączyć do każdej instalacji: miedzianej, tworzywowej lub stalowej oraz z rur wielowarstwowych. Dodatkowo ich konstrukcja pozwala bez większych problemów zamontować je na miejscu starych grzejników żeliwnych - łączy je bowiem wspólny rozstaw elementów przyłączeniowych.

Firma powiązana:
KFA Armatura

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!