Dlaczego warto wybrać Ekogroszki Energo?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dlaczego warto wybrać Ekogroszki Energo?

Sezon grzewczy w pełni. Co możesz zrobić, abyś dbając o ciepło w Twoim domu nie musiał ciągle przebywać w kotłowni dokładając do pieca?

aktualizacja: 2022-01-12 10:44:38

Zaopatrz się w energetyczny ekogroszek od Energo, Odkrycie Roku 2021 w plebiscycie konsumenckim Laur Konsumenta/Laur Klienta w kategorii "ekogroszek". Wybierając odpowiednie paliwo do ogrzewania domu, możemy zadbać o środowisko, zmniejszyć wydatki z domowego budżetu oraz zadbać o komfort i wygodę domowników. Ekogroszki od Energo to produkty wydajne, ekologiczne i wygodne w użytkowaniu.

Odkrycie Roku 2021 w plebiscycie konsumenckim Laur Konsumenta/Laur Klienta w kategorii "ekogroszek"

W ofercie Energo dostępne są następujące ekogroszki: Ekogroszek Extra Power +, Ekogroszek Extra Premium +, Ekogroszek Popularny. Ekogroszki Energo to opał nowoczesny, pozyskiwany z najlepszych gatunków węgla, poddawany najnowocześniejszemu procesowi suchego wzbogacania i oczyszczania węgla, spełniający najwyższe standardy unijne. Stosowanie go oznacza szereg korzyści dla użytkowników i jest dobre dla środowiska.

Ekogroszki Energo:

  • Są wydajne - mają wysoką kaloryczność. Najlepsze ekogroszki Energo charakteryzują się kalorycznością dochodzącą do 29 MJ/kg. Oznacza to, że spalają się on dłużej niż inne paliwa stałe. W praktyce wygląda to tak, że nie musimy tak często dosypywać do pieca, aby utrzymać odpowiednią temperaturę w kotle. Mając tak wydajny opał zaoszczędzamy na wydatkach na ogrzewanie.
  • Są ekologiczne - emitują małą ilość szkodliwych substancji, dzięki czemu nie powstaje niebezpieczny dla naszego zdrowia smog. Wyróżniają się niską zawartością siarki, zawierając jedynie 0,5% tego pierwiastka.
  • Są wygodne w użytkowaniu - większość ekogroszków Energo zawiera jedynie do 3% popiołu czym wyraźnie odróżniają się od ekogroszków innych marek. To najniższa zawartość popiołu na rynku! Niższa zawartość popiołu to czystszy piec i oszczędność Twojego czasu. Ekogroszki Energo charakteryzują się też zerową spiekalnością, co oznacza, że nie są podatne na koksowanie.

Wybierając dobry opał wiele zyskujemy: zużywamy mniej paliwa, oszczędzamy na wydatkach na ogrzewanie, nie tracimy czasu na sprzątanie i obsługę pieca oraz zapewniamy sobie i najbliższym czyste powietrze.

Produkty Energo dostępne są online na www.energobielsk.pl/sklep oraz stacjonarnie (sprawdź na www.energobielsk.pl/gdziekupic).


Energo Sp. z o.o.
www.energobielsk.pl
tel. 500 547 667

Dodaj komentarz

time image
time image
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje