Viessmann - Symbol Skutecznego Zarządzania 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Viessmann - Symbol Skutecznego Zarządzania 2021

Viessmann został nagrodzony tytułem Symbol Skutecznego Zarządzania 2021. Nagroda jest przyznawana firmom za osiągnięcia w ich sektorach, za innowacyjność, skuteczność zarządzania i politykę zrównoważonego rozwoju.

aktualizacja: 2021-09-16 06:07:21

Ogólnopolski konkurs "Symbol" organizowany jest przez redakcję "Monitor Biznesu", niezależnego dodatku do "Rzeczpospolitej" oraz "Monitora Rynkowego", niezależnego dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej". Program jest objęty patronatem Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

W konkursie wyróżniane są firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania - Symbolem. Zwycięzcy plebiscytu to elitarna grupa ekspertów, którzy rozpoznają trendy i wyznaczają nowe standardy w wielu obszarach gospodarki, nauki, medycyny i administracji.

- Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki zostały docenione tą nominacją. Tytuł "Symbol 2021" to dla marki Viessmann wyraz docenienia działań i osiągnięć ostatnich trzydziestu lat obecności na polskim rynku - mówi Sebastian Walerysiak, Prezes Zarządu Viessmann Sp. z o.o. - Tylko jako zespół możemy się wspierać i dalej rozwijać - to hasło od początku działalności przyświeca firmie Viessmann w budowaniu relacji z Pracownikami oraz Partnerami. Kluczem do sukcesu jest działanie zespołowe! - dodaje.

Firma powiązana:
Viessmann

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA