Nowa marka na rynku gazu płynnego: Gaz dla Ciebie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Nowa marka na rynku gazu płynnego: Gaz dla Ciebie

W roku 2022, który jest trudny pod względem energetycznym, na rynku LPG pojawiła się marka Gaz dla Ciebie. W nowym sklepie internetowym www.gazdlaciebie.pl klienci z własną instalacją zbiornikową mają teraz możliwość zamawiania gazu płynnego.

aktualizacja: 2022-11-14 08:40:12

Gaz Dla Ciebie jest inicjatywą firmy, która rok przed jubileuszem 30-lecia istnienia na rynku gazu płynnego zaakcentowała, że nadal się rozwija i idzie z duchem czasu. Portal umożliwia zamówienie dostawy gazu z dowolnego miejsca, z dostępem do Internetu i o każdej porze, 7 dni/24 h!

Głównym atutem portalu jest jawność cenowa oraz prostota procesu zamawiania i dokonywania płatności on-line. To pierwszy w Polsce wirtualny sklep umożliwiający zakup gazu płynnego z dostawą na terenie całego kraju. Gwarantem bezpieczeństwa, szybkości i wysokiej jakości dostaw jest Bałtykgaz będący właścicielem nowej marki.

www.gazdlaciebie.pl

Firma powiązana:
BAŁTYKGAZ

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!