Płynny gaz do ogrzewania domu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Płynny gaz do ogrzewania domu

Brak przyłącza gazowego w pobliżu działki budowlanej, na której wybudowaliście nowy dom, wcale nie musi oznaczać rezygnacji z ekologicznego ogrzewania gazowego, które cechuje się dużym komfortem użytkowania.

aktualizacja: 2022-11-09 09:00:21

Jeśli nie ma możliwości wykonania owego przyłącza do sieci z gazem ziemnym lub pociągałoby to za sobą wysokie koszty, możecie zastanowić się nad wybraniem gazu płynnego do ogrzewania obiektu.

Dlaczego będzie to korzystnym rozwiązaniem:

  • Zbiornik z instalacją już za 1,23 zł
  • Serwis techniczny i przegląd w cenie
  • Certyfikowana jakość propanu technicznego

Z AmeriGas masz gwarancję stałej ceny gazu płynnego nawet na dwa lata. Dzięki temu już dziś wiesz ile zapłacisz za paliwo i nie pozwolisz, żeby zaskoczyły Cię koszty ogrzewania.

Firma powiązana:
AmeriGas Polska

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!