Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 74635
AmeriGas Polska - Dostawca gazu płynnego LPG, butli gazowych oraz dzierżawionych instalacji zbiornikowych

AmeriGas Polska Dostawca gazu płynnego LPG, butli gazowych oraz dzierżawionych instalacji zbiornikowych

Telefon 801 11 77 11
E-mail kontakt@amerigas.pl
Adres Modlińska 344, 03-152 Warszawa
AmeriGas Polska jest częścią UGI Corporation, międzynarodowego koncernu, który od prawie 130 lat specjalizuje się w dostarczaniu zróżnicowanych źródeł energii, w tym gazu płynnego. UGI jest wiodącym dostawcą LPG w Stanach Zjednoczonych i w Europie, obsługującym miliony Klientów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów gazu płynnego LPG w Polsce i najdynamiczniej rozwijającą się firmą... Czytaj więcej
AmeriGas Polska

AmeriGas Polska jest częścią UGI Corporation, międzynarodowego koncernu, który od prawie 130 lat specjalizuje się w dostarczaniu zróżnicowanych źródeł energii, w tym gazu płynnego. UGI jest wiodącym dostawcą LPG w Stanach Zjednoczonych i w Europie, obsługującym miliony Klientów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów gazu płynnego LPG w Polsce i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w branży. Pod marką AmeriGas jesteśmy obecni od 2010 r. Wykorzystując specjalistyczną wiedzę oraz zaawansowane technologie, codziennie dostarczamy nowoczesne rozwiązania energetyczne dla ponad miliona Klientów.

Dysponujemy nowoczesną i efektywną siecią dystrybucji rozlokowaną optymalnie pod względem logistycznym na terenie całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom szybkie i zoptymalizowane kosztowo dostawy gazu. AmeriGas jako pierwsza firma w Polsce działająca w branży LPG wdrożyła zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem według norm ISO 9001:2008, PN-EN 18001:2004; OHSAS 18001:2007, co jest potwierdzane przez niezależne audyty. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższej jakości gaz oraz gwarantujemy bezpieczeństwo naszych butli i instalacji zbiornikowych.

Gaz płynny LPG jest niezwykle elastycznym, wygodnym i wydajnym źródłem energii. Dzięki temu idealnie sprawdza się przy ogrzewaniu powierzchni, również wielkokubaturowych, zasilaniu procesów produkcyjnych, gotowaniu i przetwórstwie żywności. 

Istotną przewagą gazu płynnego nad innymi paliwami jest jego wysoka wydajność i ekologiczność, ponieważ spalanie nie generuje spalin, sadzy i odpadów, a emisja CO2 jest o 50% niższa, niż w przypadku węgla oraz o 20% w przypadku oleju opałowego.

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum