Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 65936
AmeriGas Polska - Dostawca gazu płynnego LPG, butli gazowych oraz dzierżawionych instalacji zbiornikowych

AmeriGas Polska Dostawca gazu płynnego LPG, butli gazowych oraz dzierżawionych instalacji zbiornikowych

Telefon 801 11 77 11
E-mail kontakt@amerigas.pl
Adres Modlińska 344, 03-152 Warszawa
AmeriGas Polska jest częścią UGI Corporation, międzynarodowego koncernu, który od prawie 130 lat specjalizuje się w dostarczaniu zróżnicowanych źródeł energii, w tym gazu płynnego. UGI jest wiodącym dostawcą LPG w Stanach Zjednoczonych i w Europie, obsługującym miliony Klientów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów gazu płynnego LPG w Polsce i najdynamiczniej rozwijającą się firmą... Czytaj więcej
AmeriGas Polska

AmeriGas Polska jest częścią UGI Corporation, międzynarodowego koncernu, który od prawie 130 lat specjalizuje się w dostarczaniu zróżnicowanych źródeł energii, w tym gazu płynnego. UGI jest wiodącym dostawcą LPG w Stanach Zjednoczonych i w Europie, obsługującym miliony Klientów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów gazu płynnego LPG w Polsce i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w branży. Pod marką AmeriGas jesteśmy obecni od 2010 r. Wykorzystując specjalistyczną wiedzę oraz zaawansowane technologie, codziennie dostarczamy nowoczesne rozwiązania energetyczne dla ponad miliona Klientów.

Dysponujemy nowoczesną i efektywną siecią dystrybucji rozlokowaną optymalnie pod względem logistycznym na terenie całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom szybkie i zoptymalizowane kosztowo dostawy gazu. AmeriGas jako pierwsza firma w Polsce działająca w branży LPG wdrożyła zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem według norm ISO 9001:2008, PN-EN 18001:2004; OHSAS 18001:2007, co jest potwierdzane przez niezależne audyty. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższej jakości gaz oraz gwarantujemy bezpieczeństwo naszych butli i instalacji zbiornikowych.

Gaz płynny LPG jest niezwykle elastycznym, wygodnym i wydajnym źródłem energii. Dzięki temu idealnie sprawdza się przy ogrzewaniu powierzchni, również wielkokubaturowych, zasilaniu procesów produkcyjnych, gotowaniu i przetwórstwie żywności. 

Istotną przewagą gazu płynnego nad innymi paliwami jest jego wysoka wydajność i ekologiczność, ponieważ spalanie nie generuje spalin, sadzy i odpadów, a emisja CO2 jest o 50% niższa, niż w przypadku węgla oraz o 20% w przypadku oleju opałowego.

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum