Zakup opału zaledwie w 3 minuty na Pellet4Future!

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Zakup opału zaledwie w 3 minuty na Pellet4Future!

Pellet4Future.com to miejsce, które definiuje standardy wygody i bezpieczeństwa zakupu opału na polskim rynku. Wystarczy wprowadzić swój kod pocztowy, a zaawansowany system przedstawi Ci kompleksowe oferty pelletu, ekogroszku, orzecha i brykietu uwzględniając koszty dostawy do Twojego domu. To rozwiązanie, które pod względem szybkości i wygody nie ma sobie równych.

aktualizacja: 2024-03-29 06:33:36

Pellet4Future daje możliwość porównania cen opału różnych producentów i dystrybutorów opału z całej Polski oraz wybór najlepszego z nich, oszczędzając przy tym czas i pieniądze Klientów. Koniec z odwiedzaniem składów opału, tracenie czasu i energii. Teraz z kubkiem kawy w ręce zamówisz opał z dostawą do Twojego domu.

Co więcej, Pellet4Future.com to gwarancja bezpieczeństwa. Platforma współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi producentami i dystrybutorami opału z całej Polski. Na platformie znajdziesz najbardziej popularne marki pelletu, ekogroszku, orzecha i brykietu z całego kraju: Dankros, Europol, Anpol, Rurex, Ikea, Olczyk, Stelmet, Barlinek, Drewnoland, Atex, Sobianek, Bartex, Skarbek i wiele innych. Ale to nie wszystko - wszystkie transakcje są zawierane bezpośrednio z Pellet4Future, co oznacza, że to Platforma jest stroną sprzedającą i wystawiającą faktury VAT. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zakupy są w pełni bezpieczne i transparentne.

Nagroda Płomień Roku 2023 w kategorii Firma Handel i Usługi - Platforma nagrodzona za wiarygodność i jakość oferowanych produktów
Nagroda Płomień Roku 2023 w kategorii Firma Handel i Usługi - Platforma nagrodzona za wiarygodność i jakość oferowanych produktów

Nowa Asystentka Mila dostępna dla wszystkich klientów w Pellet4Future

Pellet4Future ma zaszczyt przedstawić pierwszą na rynku wirtualną asystentkę - Milę, która służy wsparciem tysiącom Klientów. Wdrożenie sztucznej inteligencji na platformie marketplace stanowi prawdziwy przełom. Mila, oparta na technologii ChatGPT, jest gotowa udzielić szczegółowych informacji na temat ofert dostępnych na platformie Pellet4Future, a także monitorować status zamówień. Klienci mogą zwrócić się do Mili z prośbą o szczegółowe parametry każdego z oferowanych produktów, poprosić o ich porównanie i uzyskać pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu. Mila jest również w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące dostaw, płatności i sprawdzić status zamówienia. W kolejnym etapie Mila będzie w stanie po podaniu kodu pocztowego przedstawić ceny opału i koszty dostawy oraz przyjąć zamówienie.

Mila jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mila komunikuje się w czasie rzeczywistym, w języku naturalnym, obsługując jednocześnie w wielu językach nawet ponad 1000 klientów. Często otrzymujemy pytania od klientów dotyczące wyboru produktu, jego jakości oraz czynników, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie. Teraz na wszystkie te pytania odpowie nowa asystentka - Mila.

Możliwość przetestowania różnych marek pelletu

Dla osób, które dopiero zaczynają ogrzewać swój dom pelletem drzewnym lub chcą spróbować produktów różnych producentów, Pellet4Future jako pierwszy w Polsce wprowadził możliwość testowania pelletu bez konieczności zamawiania całej palety. Już nie musisz kupować całej palety, aby sprawdzić pellet danego Producenta. Jeżeli masz wątpliwości, który pellet najlepiej sprawdzi się w Twoim kotle, wejdź na Platformę, wybierz kilka worków pelletu, które Cię interesują i złóż zamówienie. Wszystkie worki zostaną spakowane na jedną paletę i jedną przesyłką zostaną dostarczone przez kuriera. Osobiście będziesz mógł wypróbować każdą z marek i sprawdzić, jak spala się w Twoim kotle. Po wybraniu idealnego dla siebie produktu, możesz zamówić całą paletę, bez obaw, że pellet nie spełni Twoich oczekiwań.

Platforma Pellet4Future.com

Darmowa dostawa w całej Polsce

Dodatkowo na platformie Pellet4Future.com Klienci bardzo często znajdą liczne promocje i rabaty. Od 25.03 do 01.04.2024 organizowana jest Wielkanocna Promocja. Wszystkie produkty na platformie są z darmową dostawą w całej Polsce. Partnerem Akcji jest Poczta Polska.


Bio4Future Polska sp. z o.o.
ul. Gliwicka 25, 41-902 Bytom
tel. +48 32 60 07 952
sprzedaz@pellet4future.com
www.pellet4future.com

Zdaniem naszych Czytelników

12 Apr 2024, 13:23

3 godziny temu, Zdaniem Czytelnika napisał: Komentarz dodany przez Roman.: Gdzie jest podana cena pelletu? Informacja o cenie pelletu znajduje się na platformie internetowej, którą ten artykuł promuje. 

12 Apr 2024, 09:50

Komentarz dodany przez Roman.: Gdzie jest podana cena pelletu?

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły