Trójfazowe falowniki Hypontech

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Trójfazowe falowniki Hypontech

Hypontech to producent wysokiej klasy falowników, który dostarcza swoje rozwiązania w 50 krajach na świecie. Teraz wkracza do Polski - na rynku dostępne są już trójfazowe falowniki Hypontech.

aktualizacja: 2021-06-10 05:18:59

Falowniki Hypontech to rozwiązanie dla osób, które szukają prostych i skutecznych rozwiązań oraz cenią sobie atrakcyjny design. Użytkownicy inwerterów szczególnie chwalą sobie prostą, ale przemyślaną konstrukcję. Pod obudową Hypontech znajdują się podzespoły renomowanych producentów, takich jak Fujitsu, Santon i Texas Instruments.

Staranny projekt przekłada się na lepszą pracę urządzenia, a odpowiednio dobrany radiator chroni przed przegrzaniem. Urządzenia pozwalają na obsługę modułów o większych mocach, ponieważ mogą przetwarzać prąd do 12,5 A. Na uwagę zasługuje również zakres napięć DC, a przede wszystkim niskie napięcie startu - 180 V, dzięki któremu falownik rozpoczyna pracę wcześnie rano.

Falownik Hypontech to rozwiązanie również dla osób, które poszukują cichych rozwiązań - maksymalny poziom hałasu inwertera to zaledwie 25 dB. Produkty mogą poszczycić się również wyjątkowo niską masą i poręcznymi rozmiarami. To dlatego ich montaż jest prosty i może zostać przeprowadzony przez 1 osobę.

Dodatkowo każdy użytkownik może korzystać z czytelnej i prostej w obsłudze aplikacji HiPortal, która pozwala na konfigurację lub zmianę ustawień inwertera, monitorowanie pracy wielu parametrów, czy zgłaszanie ewentualnych usterek urządzenia. Możliwość zdalnej zmiany konfiguracji otrzymują również pracownicy serwisu.

Więcej informacji o falownikach na stronie producenta: www.hypontech.com.

Dystrybucja w Polsce: www.soltec.pl

Firma powiązana:
SOLTEC

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje