Trójfazowe falowniki Hypontech

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Trójfazowe falowniki Hypontech

Hypontech to producent wysokiej klasy falowników, który dostarcza swoje rozwiązania w 50 krajach na świecie. Teraz wkracza do Polski - na rynku dostępne są już trójfazowe falowniki Hypontech.

aktualizacja: 2021-06-10 05:18:59

Falowniki Hypontech to rozwiązanie dla osób, które szukają prostych i skutecznych rozwiązań oraz cenią sobie atrakcyjny design. Użytkownicy inwerterów szczególnie chwalą sobie prostą, ale przemyślaną konstrukcję. Pod obudową Hypontech znajdują się podzespoły renomowanych producentów, takich jak Fujitsu, Santon i Texas Instruments.

Staranny projekt przekłada się na lepszą pracę urządzenia, a odpowiednio dobrany radiator chroni przed przegrzaniem. Urządzenia pozwalają na obsługę modułów o większych mocach, ponieważ mogą przetwarzać prąd do 12,5 A. Na uwagę zasługuje również zakres napięć DC, a przede wszystkim niskie napięcie startu - 180 V, dzięki któremu falownik rozpoczyna pracę wcześnie rano.

Falownik Hypontech to rozwiązanie również dla osób, które poszukują cichych rozwiązań - maksymalny poziom hałasu inwertera to zaledwie 25 dB. Produkty mogą poszczycić się również wyjątkowo niską masą i poręcznymi rozmiarami. To dlatego ich montaż jest prosty i może zostać przeprowadzony przez 1 osobę.

Dodatkowo każdy użytkownik może korzystać z czytelnej i prostej w obsłudze aplikacji HiPortal, która pozwala na konfigurację lub zmianę ustawień inwertera, monitorowanie pracy wielu parametrów, czy zgłaszanie ewentualnych usterek urządzenia. Możliwość zdalnej zmiany konfiguracji otrzymują również pracownicy serwisu.

Więcej informacji o falownikach na stronie producenta: www.hypontech.com.

Dystrybucja w Polsce: www.soltec.pl

Firma powiązana:
SOLTEC

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje