Wystartował oficjalny sklep internetowy BuyPV

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Wystartował oficjalny sklep internetowy BuyPV

W maju 2022 r. BuyPV, generalny i autoryzowany partner (EPC) JA Solar, uruchomił oficjalny sklep internetowy. Oferta buypv.eu skierowana jest zarówno do instalatora, jak i Klienta Indywidualnego.

aktualizacja: 2022-05-27 10:28:07

W ofercie znajdują się panele fotowoltaiczne JaSolar, produkty marki Solax Power m.in. inwertery, magazyny energii. Oferta sklepu będzie się sukcesywnie powiększać.

Na stronie zakupowej każdego produktu można znaleźć czytelne informacje o dostępności i aktualnych stanach magazynowych oraz gwarancji i certyfikatach urządzeń. Dodatkowo, zarejestrowani klienci otrzymają specjalne rabaty, wsparcie techniczne i informacje o wszelkich nowościach czy promocjach skierowanych wyłącznie dla instalatorów. Strona jest dostępna w językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Co wyróżnia BuyPV? Firma gwarantuje stałe stany magazynowe produktów, comiesięczne dostawy minimum 10 MW, wysyłkę towaru w ciągu 24 h oraz atrakcyjne warunki współpracy!

Oferta dla instalatorów to pełne stany magazynowe, gwarancja szybkiej dostawy towaru i sprawny montaż. Oferujemy nie tylko wszystkie niezbędne komponenty, ale również specjalne warunki współpracy dla Instalatorów. BuyPV to wieloletnie doświadczenie, wysokie kompetencje i bezpieczne zakupy. Zapraszamy do współpracy! - mówi Łukasz Studziński, prezes BuyPV.eu.

Jeżeli szukasz profesjonalnych produktów najwyższej jakości, sprawdź ofertę: www.buypv.eu.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!