Berker One.platform. Ten system zrewolucjonizował rynek

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Berker One.platform. Ten system zrewolucjonizował rynek

One.platform to bardzo proste, a zarazem genialne rozwiązanie. Do mechanizmów osprzętu marki Berker pasują elementy wierzchnie prawie wszystkich serii wzorniczych producenta. Jak to wygląda w praktyce?

aktualizacja: 2022-12-16 09:23:32

Kupujemy mechanizmy gniazd i łączników marki Berker, albo wskazujemy instalatorowi, że właśnie takie rozwiązanie powinien zamontować w naszym domu. Elektryk wykonując instalację, montuje mechanizmy w ścianach, a my w dowolnym momencie dobieramy do nich ramki. Wyboru można dokonać nawet po zakończeniu wystroju wnętrza, kiedy zdecydujemy, jakie detale będą zdobić nasz dom. Nie musimy zastanawiać się pod presją czasu. Wyboru dokonamy, gdy będziemy gotowi.

Elektryk również będzie wniebowzięty. Po pytaniu: "co montujemy?", nie usłyszy: "Jeszcze z żoną nie wybraliśmy...", a dodatkowo nie musi się martwić, że elementy wierzchnie pobrudzą się czy porysują podczas dalszych prac wykończeniowych. Jeśli wcześniej nie znał systemu one.platform, z pewnością zasugeruje jego wybór inwestorom przy kolejnej instalacji.

onelectro.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!