SUNO - nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego marki Legrand

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
SUNO - nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego marki Legrand

SUNO to prosta i ponadczasowa seria płynnie wtapiająca się w estetykę wnętrza. Tworzy harmonijną przestrzeń w domu, biurze, a nawet w ogrodzie.

aktualizacja: 2022-11-04 12:39:57

Nowoczesny i ponadczasowy design to jednak tylko dodatek. W ofercie łączników i gniazd SUNO znalazły się gniazda przesyłu danych, gniazda USB oraz łączniki do sterowania roletami i wiele innych rozwiązań niezbędnych w każdym domu.

Seria SUNO daje możliwość personalizacji przez możliwość wyboru kolorów i struktury ramek. Nowa seria SUNO umożliwia korzystanie z dodatkowych rozwiązań rzadko spotykanych u innych producentów takich jak funkcje Smart Home, które będą dostępne w ofercie już w Q1 2023.

Firma powiązana:
LEGRAND POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!