Panoramiczna czujka ruchu OPTEX WX Infinity

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Panoramiczna czujka ruchu OPTEX WX Infinity

Znana z niezawodnych produktów japońska firma OPTEX niebawem wprowadzi na rynek serię zewnętrznych czujek ruchu WX Infinity. Zapowiadane detektory będą miały szeroki kąt detekcji 180 stopni i zasięg działania do 12 m. Jest to pierwsza w portfolio firmy czujka o tak szerokim zakresie wykrywania.

aktualizacja: 2019-05-14 07:50:29

Nowa czujka ułatwi zabezpieczanie rozległych obszarów np. przed domem czy na dachu. Za pomocą przesłon regulacji i płytek maskowania możemy odpowiednio ukształtować obszar detekcji, aby wykluczyć ruch za ogrodzeniem posesji (ulica, sąsiedzi, roślinność).

Seria WX Infinity składa się z dwóch modeli przewodowych PIR i dwóch bezprzewodowych dostępnych w wersji standardowej lub z antymaskingiem. Wszystkie czujki WX Infinity wyposażone są w czujnik oderwania od podłoża. Dodatkowo modele z antymaskingiem (WXI-AM / WXI-RAM) informują użytkownika o przypadkowym (np. przyklejone liście) lub celowym zasłonięciu czujki (także materiałami przezroczystymi lub lakierami).

Czujki ruchu WXI korzystają z zaawansowanych algorytmów detekcji, które filtrują zakłócenia pochodzące ze środowiska takie jak padający deszcz, zamglenie itp. Dodatkowo zastosowana w detektorach logika SMDA (Super Multidimensional Analysis) praktycznie eliminuje zjawisko fałszywych alarmów powodowanych przez małe zwierzęta.

- Stosowanie ochrony zewnętrznej umożliwia wykrycie intruza przed próbą włamania się do budynku - mówi Jacek Wójcik, Dyrektor Zarządzający OPTEX. - OPTEX koncentruje się na technologiach umożliwiających wczesne wykrycie potencjalnego włamywacza, dostarczając szeroką gamę zewnętrznych czujek ruchu o niezawodnym działaniu.

Firma powiązana:
Optex Security Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny