Targi warte Poznania

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
aktualizacja: 2008-04-21 10:22:47
Targi warte Poznania
Przed nami szósta edycja targów INSTALACJE, które odbywają się w dniach 22-25 kwietnia w Poznaniu. W pawilonie 5 na stoisku 199 odnajdą Państwo miesięcznik Budujemy Dom i Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego.

Na powierzchni liczącej niemal 32.000 m2 uczestnicy zapoznają się z ofertą blisko 550 wystawców.

Wśród prezentowanych produktów jest blisko 260 nowości rynkowych, z których wiele można zobaczyć po raz pierwszy właśnie w Poznaniu. Targi gromadzą firmy oferujące najnowsze produkty z zakresu techniki klimatyzacyjnej i chłodniczej, wodno-kanalizacyjnej, ciepłowniczej i grzewczej, wentylacyjnej i gazowniczej.

Prawdziwe targi nowości

Targi INSTALACJE pozwalają zwiedzającym zapoznać się z najnowszą ofertą obecnych na polskim rynku instalacyjnym firm. W tym roku wszelkie oczekiwania organizatorów przeszła liczba zgłoszonych "nowinek". Wśród tysięcy produktów, wystawcy zaprezentują blisko 260 nowości, co stanowi wzrost o 200 % w porównaniu z poprzednią edycją imprezy w 2006 roku.

Zapowiadają się zatem autentyczne targi premier rynkowych. Ich promocji ma służyć m.in. Przewodnik dla Zwiedzających, w którym innowacyjne produkty zostały opatrzone fotografią, co z całą pewnością nacieszy oczy wielu gości targowych, a sam Przewodnik ułatwi odnalezienie stoiska firmy na ekspozycji. Tu każdy uczestnik targów będzie miał możliwość przeglądu i porównania
tych propozycji.

Forum wymiany wiedzy i doświadczeń

Targi Instalacje Ciekawy program merytoryczny, na który składają się liczne seminaria, konferencje, warsztaty oraz specjalnie wydzielone przestrzenie tematyczne stanowią prawdziwą ucztę dla szerokiego grona profesjonalistów oraz inwestorów indywidualnych. Targi w Poznaniu to nie tylko miejsce nawiązywania kontaktów biznesowych, ale także płaszczyzna wymiany doświadczeń i informacji.

Zainteresowanie zwiedzających, jak i wystawców przyciągnie organizowany po raz pierwszy projekt "Kominki w Akcji", gdzie uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z "praktycznym pięknem" kominków. Przestrzeni specjalnej towarzyszy konferencja pod hasłem "Ekologiczne wyzwania dla kominków 2008", poświęcona elementom ekologicznym stosowanym przy działaniu kominków.

Szczególną uwagę warto zwrócić na seminarium, podczas którego podjęty zostanie temat technik instalacyjnych w budynkach niskoenergetycznych. Program targów obejmuje także spotkania na temat ciepłownictwa sieciowego oraz użytkowania urządzeń i instalacji wodnych.

Wielu wrażeń dostarczą zwiedzającym Pierwsze Mistrzostwa Polski Instalatorów z atrakcyjną nagrodą główną, podczas których swoją wiedzę i umiejętności praktyczne zaprezentuje liczne grono instalatorów. Pokazy na żywo będą doskonałą okazją do zapoznania się z praktycznym zastosowaniem urządzeń instalacyjnych oraz do weryfikacji swojej wiedzy teoretycznej niezbędnej przy wykonywaniu wszelkich prac instalacyjnych.

Zachęcamy równocześnie na projekt BudShow 2008, którego tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Tradycja i Nowoczesność". Tutaj będą Państwo mieli możliwość przyjrzeć się z bliska właściwym technologiom instalacyjnym, detalom wykonawczym oraz rozwiązaniom estetycznym modelowego domu jednorodzinnego budowanego z materiałów dostarczonych przez liderów.

Zapraszamy do udziału w interesującym programie wydarzeń specjalnych towarzyszących ekspozycji, który zaspokoi oczekiwania profesjonalnych odbiorców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką
z zakresu instalacji.

Miejsce warte poznania

Targi INSTALACJE to jedyne tak wielkie wydarzenie dla sektora instalacyjnego w Polsce. Od wielu lat stanowią okazję do zaprezentowania swoich produktów oraz do zapoznania się z kierunkami i trendami rozwoju branży. Dziś cieszą się opinią miejsca, gdzie z powodzeniem można kreować wizerunek firmy i umacniać markę swoich produktów. Dobra lokalizacja, łatwy dojazd i ciekawa oferta urokliwego miasta Poznania, a także szeroka baza hotelowo – gastronomiczna to dodatkowe atuty pozwalające zaczerpnąć z uczestnictwa w targach INSTALACJE jak najwięcej.

Zarejestruj się on-line i kup tańszy bilet

Odbywające się w Poznaniu targi INSTALACJE można zwiedzać w dniach od 22 do 25 kwietnia 2008
w godzinach od 9 do 17  (kasy biletowe przy wejściach na teren MTP - 8.30 - 16.30 ).

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
  • Bilet dla profesjonalistów (P) pod warunkiem zarejestrowania się w systemie on-line na stronie www.instalacje.mtp.pl lub na miejscu, w punktach rejestracyjnych MTP kosztuje 15 zł.
  • Bilet dla publiczności ( N ) upoważnia do wstępu na tereny targowe bez konieczności rejestracji i kosztuje  40 zł.

Więcej informacji:

 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje