Domy pełne energii

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2007-09-25 10:17:41
Domy pełne energii
Na rynku jest już dostępny nowy, trzynasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2007”. Bieżąca kolekcja pracowni zawiera 500 projektów – są wśród nich domy cieszące się popularnością i uznaniem inwestorów, a także 49 oryginalnych, nowych koncepcji.

archon__jesien_2007_120Na rynku jest już dostępny nowy, trzynasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2007”. Bieżąca kolekcja pracowni zawiera 500 projektów – są wśród nich domy cieszące się popularnością i uznaniem inwestorów, a także 49 oryginalnych, nowych koncepcji.

Rosnące ceny energii skłaniają nas do szukania dodatkowych rozwiązań, które zatrzymują wytworzone w domach ciepło. Eksperci Biura ARCHON+, mając również na uwadze malejące zasoby nieodnawialnych źródeł energii oraz konieczność zmniejszenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery, proponują rozwiązania poprawiające energooszczędność budynków. Wszystkie domy ARCHON+ są domami ciepłymi, jednak teraz, dla wyjątkowo wymagających Klientów, mamy nową propozycję – „Pakiet energooszczędny” dodawany do większości naszych projektów
– mówi Leszek Szymula, Dyrektor Pracowni Projektowej ARCHON+.

Pakiet jest zestawem alternatywnych rozwiązań projektowych, w którym pokazujemy jak dodatkowo podnieść, w rozsądnych granicach, energooszczędność domu i obniżyć koszt energii potrzebnej do jego ogrzania. Szacujemy, że zastosowanie proponowanych przez nas rozwiązań może przynieść rocznie nawet 40 – 60% oszczędności na ogrzewaniu. Dodatkowe nakłady rzędu 5-7%, poniesione w trakcie budowy, mogą zwrócić się w okresie od kilku do kilkunastu lat w zależności od zastosowanego paliwa – tłumaczy Leszek Szymula.

 

Tradycyjnie, jako bonus do Katalogu, dołączona została płyta CD, która zawiera przykładowy Kolornik ARCHON+, kosztorys budowlany oraz zestawienia materiałów. Znajdują się tam również wzory pism niezbędnych do ubiegania się o pozwolenie na budowę domu wraz z listą urzędów gmin i starostw powiatowych w całej Polsce.

Ofertę ARCHON+ wzbogaca loteria „Kup projekt domu i wygraj”. Jest ona kontynuacją konkursu, w którym każdego miesiąca do wygrania przewidziane są nagrody o wartości 10 tys. zł. Partnerami loterii są: FAKRO, TERMO ORGANIKA, CONVECTOR, ISOVER, VELUX i HÖRMANN.

 

Cena Katalogu 9,90 zł.


{mosloadmodule mod_firmy}
Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ile czasu i pieniędzy potrzeba, aby doprowadzić media do działki?
Ile czasu i pieniędzy potrzeba, aby doprowadzić media do działki?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny