Domy pełne energii

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2007-09-25 10:17:41
Domy pełne energii
Na rynku jest już dostępny nowy, trzynasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2007”. Bieżąca kolekcja pracowni zawiera 500 projektów – są wśród nich domy cieszące się popularnością i uznaniem inwestorów, a także 49 oryginalnych, nowych koncepcji.

archon__jesien_2007_120 Na rynku jest już dostępny nowy, trzynasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2007”. Bieżąca kolekcja pracowni zawiera 500 projektów – są wśród nich domy cieszące się popularnością i uznaniem inwestorów, a także 49 oryginalnych, nowych koncepcji.

Rosnące ceny energii skłaniają nas do szukania dodatkowych rozwiązań, które zatrzymują wytworzone w domach ciepło. Eksperci Biura ARCHON+, mając również na uwadze malejące zasoby nieodnawialnych źródeł energii oraz konieczność zmniejszenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery, proponują rozwiązania poprawiające energooszczędność budynków. Wszystkie domy ARCHON+ są domami ciepłymi, jednak teraz, dla wyjątkowo wymagających Klientów, mamy nową propozycję – „Pakiet energooszczędny” dodawany do większości naszych projektów
– mówi Leszek Szymula, Dyrektor Pracowni Projektowej ARCHON+.

Pakiet jest zestawem alternatywnych rozwiązań projektowych, w którym pokazujemy jak dodatkowo podnieść, w rozsądnych granicach, energooszczędność domu i obniżyć koszt energii potrzebnej do jego ogrzania. Szacujemy, że zastosowanie proponowanych przez nas rozwiązań może przynieść rocznie nawet 40 – 60% oszczędności na ogrzewaniu. Dodatkowe nakłady rzędu 5-7%, poniesione w trakcie budowy, mogą zwrócić się w okresie od kilku do kilkunastu lat w zależności od zastosowanego paliwa – tłumaczy Leszek Szymula.

 

Tradycyjnie, jako bonus do Katalogu, dołączona została płyta CD, która zawiera przykładowy Kolornik ARCHON+, kosztorys budowlany oraz zestawienia materiałów. Znajdują się tam również wzory pism niezbędnych do ubiegania się o pozwolenie na budowę domu wraz z listą urzędów gmin i starostw powiatowych w całej Polsce.

Ofertę ARCHON+ wzbogaca loteria „Kup projekt domu i wygraj”. Jest ona kontynuacją konkursu, w którym każdego miesiąca do wygrania przewidziane są nagrody o wartości 10 tys. zł. Partnerami loterii są: FAKRO, TERMO ORGANIKA, CONVECTOR, ISOVER, VELUX i HÖRMANN.

 

Cena Katalogu 9,90 zł.


Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!