Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2017-11-22 13:27:30
Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+

"Dom pod pomarańczą" to jedna z nowości w ofercie ARCHON+, zaprojektowana wspólnie z Fanami na Facebooku, w ramach kolejnej edycji zabawy "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Efektem wspólnej pracy jest ekonomiczna w budowie nowoczesna parterówka, o powierzchni użytkowej do 100 m2, która jest interesującą alternatywą dla kupna mieszkania.

Na poszczególnych etapach zabawy Fani FB Archon+ Projekty Domów decydowali o wielu ważnych elementach domu, określili jego kształt, rodzaj zadaszenia, sposób wykończenia elewacji oraz wewnętrzny program użytkowy. Zgodnie z założeniami ekonomicznej budowy i oszczędnej eksploatacji "Dom pod pomarańczą" to budynek o prostej konstrukcji z dwuspadowym dachem, co pozytywnie wpływa także na czas jego realizacji.

Nowoczesne wykończenie zewnętrzne odpowiada aktualnym trendom. Elewacje pokryto jasnym tynkiem oraz drewnianą okładziną w ciepłym odcieniu. Przekryty pergolą taras   stanowi atrakcyjną strefę letniego relaksu i powiększa przestrzeń wypoczynkową domu.

W doskonale doświetlonej części dziennej "Domu pod pomarańczą" mieszkańcy mają do dyspozycji wygodny salon z przesuwnymi drzwiami tarasowymi, jadalnię z widokiem na ogród i funkcjonalną kuchnię z barkiem śniadaniowym. W strefie nocnej znajdują się trzy sypialnie i łazienka, natomiast w pobliżu wiatrołapu osobna toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze z przeznaczeniem na kotłownię i pralnię.

 

Pełną prezentację projektu domu znajdziecie na www.archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!