Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2017-11-22 13:27:30
Dom pod pomarańczą - wyjątkowa NOWOŚĆ w ARCHON+

"Dom pod pomarańczą" to jedna z nowości w ofercie ARCHON+, zaprojektowana wspólnie z Fanami na Facebooku, w ramach kolejnej edycji zabawy "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Efektem wspólnej pracy jest ekonomiczna w budowie nowoczesna parterówka, o powierzchni użytkowej do 100 m2, która jest interesującą alternatywą dla kupna mieszkania.

Na poszczególnych etapach zabawy Fani FB Archon+ Projekty Domów decydowali o wielu ważnych elementach domu, określili jego kształt, rodzaj zadaszenia, sposób wykończenia elewacji oraz wewnętrzny program użytkowy. Zgodnie z założeniami ekonomicznej budowy i oszczędnej eksploatacji "Dom pod pomarańczą" to budynek o prostej konstrukcji z dwuspadowym dachem, co pozytywnie wpływa także na czas jego realizacji.

Nowoczesne wykończenie zewnętrzne odpowiada aktualnym trendom. Elewacje pokryto jasnym tynkiem oraz drewnianą okładziną w ciepłym odcieniu. Przekryty pergolą taras   stanowi atrakcyjną strefę letniego relaksu i powiększa przestrzeń wypoczynkową domu.

W doskonale doświetlonej części dziennej "Domu pod pomarańczą" mieszkańcy mają do dyspozycji wygodny salon z przesuwnymi drzwiami tarasowymi, jadalnię z widokiem na ogród i funkcjonalną kuchnię z barkiem śniadaniowym. W strefie nocnej znajdują się trzy sypialnie i łazienka, natomiast w pobliżu wiatrołapu osobna toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze z przeznaczeniem na kotłownię i pralnię.

 

Pełną prezentację projektu domu znajdziecie na www.archon.pl

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ile czasu i pieniędzy potrzeba, aby doprowadzić media do działki?
Ile czasu i pieniędzy potrzeba, aby doprowadzić media do działki?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny