Odkurzacz, który mniej obciąża kręgosłup

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2017-07-26 08:25:21
Odkurzacz, który mniej obciąża kręgosłup

Philips wprowadził do swojej oferty dwa nowe bezrowkowe odkurzacze ERGOFIT z innowacyjnym sposobem trzymania rury, który wymusza bardziej wyprostowaną sylwetkę podczas sprzątania i mniej obciąża kręgosłup.

Nowe bezrowkowe odkurzacze ERGOFITAby to osiągnąć odkurzacze te wyposażone są w dwa umieszczone na rurze uchwyty pokryte miękkim, antypoślizgowym tworzywem. Są tak zaprojektowane, aby wymusić podczas sprzątania wyprostowaną postawę i tym samym aż o 70% redukują niezdrową tendencję do pochylania się. System uchwytów bardzo ułatwia manewrowanie końcówką odkurzacza, szczególnie podczas skrętów.

W wyższym modelu w uchwyt wbudowany jest panel sterowania urządzeniem. Dzięki niemu regulacja mocy ssania odkurzacza jest możliwa bez konieczności schylania się, możemy go też szybko wyłączyć, np. gdy chcemy odebrać telefon. Ponadto uchwyty są tak ukształtowane, by zapobiegać wykręcaniu nadgarstka.

Na rurze odkurzacza możemy zamontować 3 najpotrzebniejsze nam podczas sprzątania akcesoria: małą końcówkę, szczotkę z włosiem i szczotkę szczelinówkę. Rury wyposażono w elementy aluminiowe, które są bardzo lekkie, a jednocześnie pozwalają idealnie dobrać ich długość do wzrostu sprzątającego. Długi wąż zapewnia duży zasięg sprzątania.

 

Z nowymi odkurzaczami ERGOFIT sprzątanie jest bardzo efektywne. Po pierwsze do dyspozycji mamy szczotkę Tri-active o dużej szerokości, za pomocą której odkurzanie nawet pomieszczeń o dużej powierzchni nie powinno zająć nam wiele czasu. Silnik o mocy 2000 W zapewnia wysoką moc ssania wynoszącą aż 400 W, która wystarczy aby odkurzyć nawet gęste dywany.

 

Nowe bezrowkowe odkurzacze ERGOFITMimo tak wysokiej mocy odkurzacz należy do jednych z najcichszych w swojej klasie (76dB). Specjalnie ukształtowany filtr doskonale zatrzymuje drobiny kurzu, a jednocześnie nie zmniejsza mocy odkurzacza. Duży przezroczysty pojemnik pozwala obserwować, jak w jego wnętrzu gromadzi się kurz. Jest on bardzo szczelny, co dodatkowo podnosi efektywność sprzątania. Nowe odkurzacze są wyposażone w nowoczesny, zmywalny filtr wylotowy HEPA 13 oraz w cykloniczny filtr HEPA 10 wykonany z tkaniny Gore-Tex stosowanej dotąd przede wszystkim w ubraniach i butach przeznaczonych dla turystów i alpinistów.

 

Odkurzacz wyposażony jest w małe pokryte gumą kółka, które są bezpieczne nawet dla najbardziej podatnych na zarysowania podłóg. Górna obudowa odkurzacza pokryta jest miękkim tworzywem i umieszczono w niej wygodny uchwyt służący do przenoszenia urządzenia.

 

Dwa modele odkurzaczy ERGOFIT będą dostępne w Polsce w listopadzie:

  • FC9264 – z panelem sterowania bez wyświetlacza, wyposażony w dodatkową turbo-szczotkę i samoczyszczący się filtr, z przewodem zasilającym o długości 9 m, ze zbiornikiem na kurz o pojemności 1,5 l, z obudową w kolorze ciemnego fioletu, w sugerowanej cenie detalicznej 1 825 zł;
  • FC9256 – z panelem sterowania wyposażonym w wyświetlacz, z przewodem zasilającym o długości 8 m, ze zbiornikiem na kurz o pojemności 2 l, z obudową w kolorze białym, w sugerowanej cenie detalicznej 1599 zł

{mosloadmodule mod_firmy}

 

Firma powiązana:
PHILIPS POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny