Nowy odkurzacz GL-30 Bionic

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-07-08 10:22:24
Nowy odkurzacz GL-30 Bionic
Synonimem czystości staje się od teraz odkurzacz GL-30 z filtrem Bionic. To nowe urządzenie marki Bosch najpierw czyści podłogę, a następnie powietrze w mieszkaniu.

Innowacyjny filtr Bionic wychwytuje i neutralizuje zapachy wykorzystując do tego celu cząsteczki klatratów, substancji występujących w naturze. Filtr Bionic jest poza tym dwa razy bardziej wydajny niż zwykły filtr węglowy. Rezultat: wydmuchiwane powietrze jest naturalnie świeże i czyste. To szczególnie ważna cecha dla miłośników zwierząt domowych i alergików.

Bionic – naturalny sposób redukcji zapachów

Wielu użytkowników skarży się na nieprzyjemne zapachy wydobywające się z wydmuchiwanego z odkurzacza powietrza. Jest to problem szczególnie, gdy mamy w domu psa lub kota, a więc w worku naszego odkurzacza gromadzi się sierść. W ankiecie przeprowadzonej przez markę Bosch 84 procent użytkowników odkurzaczy określało nieprzyjemny zapach wydmuchiwanego powietrza jako „bardzo uciążliwy“.

 

Dla inżynierów Boscha był to wystarczający powód, aby opracować nowy system trwale usuwający w naturalny sposób nieprzyjemne zapachy. Ten sposób to specjalny innowacyjny filtr Bionic. Bionic nakłada się w prosty sposób na filtr ochrony silnika. Jest on skuteczny przez rok i po tym okresie można go łatwo wymienić.

 

Bionic - naturalny sposób redukcji zapachów

Zaczerpnięte z natury

Nowy odkurzacz GL-30 Bionic
Termin Bionic utworzono z połączenia angielskich słów „biology“ i „technic“ czyli oznacza połączenie naturalnych procesów biologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. W filtrze Bionic znajdują się naturalnie występujące w przyrodzie cząstki wychwytujące tzw. klatraty.

 

Blokują one w sobie molekuły zapachów i przełamując ich łańcuchy chemiczne trwale je neutralizują. Tak więc dodawanie sztucznych substancji zapachowych – jak to ma miejsce w innych systemach – jest całkowicie niepotrzebne. Rezultat: wydmuchiwane powietrze jest naturalnie czyste i na długa zapewnia nam uczucie świeżości w mieszkaniu.

Można głęboko odetchnąć!

Marka Bosch wprowadza na rynek odkurzacze GL-30 z filtrem Bionic w trzech wersjach kolorystycznych i wyposażenia:

 

- zielony metalic z filtrem Air Clean II
- czerwony ze specjalną szczotką do zbierania sierści psów i kotów ProAnimalHair
- czarny wyposażony w szczotkę HardFloor przeznaczoną do odkurzania twardych powierzchni jak parkiety i panele podłogowe. Umożliwia ona odkurzanie bez zarysowań czyszczonej powierzchni.

 

{mosloadmodule mod_firmy}

 

Firma powiązana:
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny