Mobilny sortownik odpadów

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
aktualizacja: 2008-09-29 13:31:27
Mobilny sortownik odpadów
Firma Franke wprowadziła do sprzedaży mobilny sortownik odpadów Mobile Bin. Sortowanie odpadów to temat, z którym projektanci z firmy Franke mierzą się od dawna. W swojej ofercie firma ma już kilka rodzin sortowników, od najprostszych ręcznie otwieranych, przez modele na kilka rodzajów odpadków z automatyką zamykania, aż po innowacyjne rozwiązania z aktywnym filtrem zapachów.

Mobilny sortownik odpadów Mobile Bin Po raz pierwszy sortownik „wychodzi z szafki”. Mobile Bin został tak zaprojektowany, aby być użytecznym a jednocześnie estetycznym elementem wyposażenia. Jest to pierwszy ruchomy pojemnik służący do gromadzenia i segregacji śmieci.

 

Sortownik ma uchwyt ze stali szlachetnej oraz dwa wysuwane pojemniki o pojemności 22-litrów każdy, pomiędzy którymi umieszczono praktyczną tacę.

 

Nowoczesny design i funkcjonalność sprawiają, że Mobil Bin można wykorzystywać nie tylko w kuchni, ale również w jadalni lub salonie, gdzie będzie cieszył oko swoją elegancką linią wzorniczą.

 

Wymiary: 80 x 47 x 33cm

 

Cena: 1599 zł

 

Firma powiązana:
Franke

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje