Zlewozmywaki granitowe - nowość w ofercie FERRO!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2014-11-13 08:45:18
Zlewozmywaki granitowe - nowość w ofercie FERRO!

Zlewozmywaki marki Ferro zawdzięczają swój piękny, naturalny wygląd oraz walory użytkowe nowoczesnej technologii produkcji. Barwiony kamień kwarcowy, żywica i utwardzacz tworzą specjalną kompozycję odporną na zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne. Materiał ten jest także miły w dotyku i łatwy w utrzymaniu czystości.


Technologia produkcji zlewozmywaków granitowych umożliwia otrzymanie nieomal dowolnych kształtów – w ofercie FERRO występują 4 kolekcje – Kizz, Ozzy i Mezzo, a w nich 6 modeli o kwadratowej i prostokątnej formie komór oraz zlewozmywak Bizzy z okrągłą komorą.

 

Szeroki wybór zlewozmywaków jedno i półtorakomorowych, w wersji z ociekaczem lub bez, dostępnych w kolorach: piasek, grafit i biały sprawi, że każdy użytkownik z pewnością znajdzie odpowiedni model dopasowany do własnych potrzeb i estetyki kuchni. Dla bezpieczeństwa wszystkie produkty mają przelew. Oprócz zlewozmywaka Bizzy, pozostałe dostępne są w wersji prawo i lewostronnej. Producent zadbał także o kompleksowość oferty: w zestawie znajduje się syfon ze sterowaniem automatycznego korka oraz szablon do wycinania otworów w blacie. Warto podkreślić, iż zlewozmywaki objęte są 10-letnią gwarancją.

 

Zlewozmywaki marki Ferro to produkty najwyższej jakości. Wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości, o pięknych, naturalnych barwach i przyjemnej w dotyku powierzchni nawet po wielu latach eksploatacji będą wyglądały jak nowe. W tandemie z designerską baterią stanowią idealny zestaw dla strefy zmywania, który harmonijnie wkomponuje się w wystrój nowoczesnej bądź tradycyjnej kuchni.

Firma powiązana:
Ferro S.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny