Lodówki, płyty indukcyjne i gazowe, okapy - przegląd i ceny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Lodówki, płyty indukcyjne i gazowe, okapy - przegląd i ceny

Prezentujemy nowoczesne lodówki, płyty indukcyjne i gazowe oraz okapy wraz z cenami! Zobacz naszą galerię!

aktualizacja: 2021-01-28 14:38:13

Są nam niezbędne, ale czasy, w których postrzegaliśmy je jako estetyczne zło konieczne, bezpowrotnie minęły. Dziś urządzenia AGD stanowią potężny segment rynku, a wybór tych najodpowiedniejszych bywa wyzwaniem, w które angażuje się cała rodzina. W kuchennych sprzętach poszukujemy modnych nowinek i gadżetów, efektownej formy, atrakcyjnego wzornictwa detali, ale przede wszystkim innowacyjnych technologii.

Lodówki - przykładowe produkty i ceny

Lodówka InstaView Door-in-Door™ z nowatorsko rozwiązanym systemem ograniczenia strat energii
Lodówka InstaView Door-in-Door™ z nowatorsko rozwiązanym systemem ograniczenia strat energii: umieszczoną w drzwiach komorę łatwego dostępu osłania szklany panel, w który wystarczy dwukrotnie zapukać, by włączyć światło i zajrzeć do wnętrza bez otwierania drzwi, redukując okazje do ucieczki schłodzonego powietrza. Cena od ok. 7490 zł. (fot. LG)
Chłodziarko-zamrażarka KAN92LB35 Serie | 8 noFrost z umieszczonym w drzwiach nowoczesnym panelem sterowania
Chłodziarko-zamrażarka KAN92LB35 Serie | 8 noFrost z umieszczonym w drzwiach nowoczesnym panelem sterowania wyposażonym w wyświetlacz, oświetleniem ledowym i technologią VitaFresh, zapewniającą produktom wyjątkową świeżość. Cena od ok. 7777 zł. (fot. Bosch)
Chłodziarka z dolnym zamrażalnikiem ORK192BL, oferująca m.in. zaawansowany system wentylacji IonAir i dynamiczne chłodzenie DynamiCooling
Chłodziarka z dolnym zamrażalnikiem ORK192BL, oferująca m.in. zaawansowany system wentylacji IonAir i dynamiczne chłodzenie DynamiCooling, które wzbogacają powietrze w komorze chłodziarki w jony ujemne i gwarantują odpowiedni rozkład temperatury. Cena 4399 zł. (fot. Gorenje)
Chłodziarko-zamrażarka wolno stojąca IN FK339.6GGDFZAA, wyposażona m.in. w funkcję Party
Chłodziarko-zamrażarka wolno stojąca IN FK339.6GGDFZAA, wyposażona m.in. w funkcję Party, pozwalającą szybko i skutecznie schłodzić produkty w wyznaczonej przestrzeni zamrażarki. Cena ok. 2999 zł. (fot. Amica)
Specjalna szuflada, doskonała do przechowywania np. tortu urodzinowego
Podział lodówki na strefy umożliwia utrzymanie w każdej z nich temperatury i wilgotności powietrza odpowiedniej dla różnych grup produktów, co chroni żywność przed rozwojem niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. Specjalna szuflada, doskonała do przechowywania np. tortu urodzinowego. (fot. Beko)
Lodówka Family Hub™, wyposażona w system operacyjny Tizen i technologię View Inside, pozwalającą przejrzeć jej zawartość bez otwierania drzwi - na 21,5-calowym ekranie dotykowym lub poza domem, na wyświetlaczu smartfona
Lodówka Family Hub™, wyposażona w system operacyjny Tizen i technologię View Inside, pozwalającą przejrzeć jej zawartość bez otwierania drzwi - na 21,5-calowym ekranie dotykowym lub poza domem, na wyświetlaczu smartfona. Aplikacja Allrecipes proponuje pomysły na różnorodne potrawy, a dzięki dostępowi do programu Club des Chefs posiadacze modelu mogą skorzystać z przepisów mistrzów kuchni, nagradzanych gwiazdkami Michelin. Wyświetlacz wyłącza się automatycznie, gdy nikt z domowników nie stoi przed ekranem. Cena od ok. 11 990 zł za model dwudrzwiowy. (fot. Samsung)
Chłodziarko-zamrażarka wolno stojąca CNst 4813 Comfort StickerArt o oryginalnym komiksowym designie, wyposażona m.in. w system DuoCooling, oświetlenie LED oraz optyczny i dźwiękowy sygnał awarii
Chłodziarko-zamrażarka wolno stojąca CNst 4813 Comfort StickerArt o oryginalnym "komiksowym" designie, wyposażona m.in. w system DuoCooling, oświetlenie LED oraz optyczny i dźwiękowy sygnał awarii. Cena od ok. 2995 zł. (fot. Liebherr)

Piekarniki - przykładowe produkty i ceny

Piekarnik elektryczny Wish Maestro iOven z sensorowym sterowaniem
Piekarnik elektryczny Wish Maestro iOven z sensorowym sterowaniem, wyposażony m.in. w system czyszczenia HydroClean®PRO, termosondę, 17 funkcji grzania (w tym pieczenia chleba, pizzy, fermentacji, rozmrażania i eco), 50 programów automatycznych i opuszczaną grzałkę grilla. (fot. Teka)
Piekarnik elektryczny HBG634BW1 z linii Serie | 8 z frontem z białego szkła
Piekarnik elektryczny HBG634BW1 z linii Serie | 8 z frontem z białego szkła, funkcją pieczenia 4D, zapewniającą skuteczne rozprowadzanie gorącego powietrza na 4 poziomach, oraz automatycznym systemem czyszczenia EcoClean Direct. Cena od ok. 1822 zł. (fot. Bosch)
Stylowy piekarnik do zabudowy BO73CLI
Stylowy piekarnik do zabudowy BO73CLI, wyposażony m.in. w elektroniczny programator czasowy z analogowym wyświetlaczem Classico i system Multiflow 360°, umożliwiający równomierne rozprowadzanie ciepła w komorze i jednoczesne pieczenie na 5 poziomach. Cena 1699 zł. (fot. Gorenje)
Piekarnik elektryczny EB622BA + IN z innowacyjnym podświetlanym uchwytem, informującym o stopniu nagrzania
Piekarnik elektryczny EB622BA + IN z innowacyjnym podświetlanym uchwytem, informującym o stopniu nagrzania (światło gaśnie, gdy temperatura w piekarniku spada poniżej 40°C), wyposażony m.in. w termosondę oraz funkcję automatycznego oczyszczania AqualyticSystem. Cena od ok. 1599 zł. (fot. Amica)
Piekarnik elektryczny NV75N7647RS z innowacyjną technologią Dual Cook Flex™
Piekarnik elektryczny NV75N7647RS z innowacyjną technologią Dual Cook Flex™, pozwalającą podzielić go na dwie odrębne strefy, których można używać niezależnie, a także z możliwością otwarcia jednej z dwóch sekcji podzielonych drzwi. Przygotowanie potraw można monitorować za pośrednictwem aplikacji Samsung SmartThings, np. uruchamiając zdalnie funkcję wstępnego podgrzewania. Cena ok. 2999 zł. (fot. Samsung)

Okapy - przykładowe produkty i ceny 

Wyciąg Mood marki Novy; elegancka obudowa skrywa filtry monoblock, przechwytujące zapachy i cząsteczki tłuszczu
Wyciąg Mood marki Novy; elegancka obudowa skrywa filtry monoblock, przechwytujące zapachy i cząsteczki tłuszczu. System oświetlenia LED pozwala zmieniać natężenie i temperaturę barwową światła, od ciepłego po chłodne. Dzięki funkcji InTouch można sterować urządzeniem dotykowo z płyty indukcyjnej Novy. Cena 11 900 zł. (fot. Comitor)
Unikalny okap przyścienny ze stali nierdzewnej Collier 90 marki Best, działający w trybie wyciągu i pochłaniacza z funkcją automatycznego wykrywania i niwelowania zapachów Advanced Sensor Control
Unikalny okap przyścienny ze stali nierdzewnej Collier 90 marki Best, działający w trybie wyciągu i pochłaniacza z funkcją automatycznego wykrywania i niwelowania zapachów Advanced Sensor Control. Cena 8499 zł. (fot. Avello)
Okap przyścienny Smart Deco FSMD 508 YL, dostępny w siedmiu modnych matowych kolorach
Okap przyścienny Smart Deco FSMD 508 YL, dostępny w siedmiu modnych matowych kolorach; aluminiowy filtr można myć w zmywarce. Cena od ok. 1990 zł. (fot. Franke)
Wydajny i energooszczędny okap kominowy Hydria z linii Ciarko Design
Wydajny i energooszczędny okap kominowy Hydria z linii Ciarko Design; oświetlenie LED, timer, panel dotykowy typu Soft Touch. Cena od ok. 5490 zł. (fot. Ciarko)
Finezyjny okap wyspowy z polerowanej stali szlachetnej Vertigo Double marki Best, pracujący w trybie pochłaniacza
Finezyjny okap wyspowy z polerowanej stali szlachetnej Vertigo Double marki Best, pracujący w trybie pochłaniacza; jako opcja sterowanie pilotem. Cena 11 999 zł. (fot. GNSBUD)
Stylizowany dwukolorowy okap przyścienny WHT68AINB z linii Infinity Collection, działający w obiegu zamkniętym i otwartym, sterowany przyciskami
Stylizowany dwukolorowy okap przyścienny WHT68AINB z linii Infinity Collection, działający w obiegu zamkniętym i otwartym, sterowany przyciskami. Cena 1899 zł. (fot. Gorenje)
Okap kominowy IN600BSC, współpracujący z płytami indukcyjnymi Amica dwóch typów
Okap kominowy IN600BSC, współpracujący z płytami indukcyjnymi Amica dwóch typów - jeden z 10 trybów pracy włącza się automatycznie po rozpoczęciu gotowania; działa w obiegu zamkniętym i otwartym. Cena ok. 1700 zł. (fot. Amica)

Płyty indukcyjne i gazowe - przykładowe produkty i ceny 

Płyta indukcyjna KI8520.0WR marki Küppersbusch z matowego białego szkła
Płyta indukcyjna KI8520.0WR marki Küppersbusch z matowego białego szkła, wyposażona m.in. w 11-poziomowy układ sterowania mocą glideControl oraz jeden poziom specjalny podtrzymywania ciepła (temp. ok. 70°C). Cena 8600 zł. (fot. Comitor)
Nowatorska płyta indukcyjna ComboHob IDK84451IB z wbudowanym wyciągiem pozwala na umiejscowienie strefy kulinarnej niezależnie od lokalizacji szybu kominowego
Nowatorska płyta indukcyjna ComboHob IDK84451IB z wbudowanym wyciągiem pozwala na umiejscowienie strefy kulinarnej niezależnie od lokalizacji szybu kominowego. Funkcja Hob2Hood automatycznie dostosowuje siłę ciągu do potrzeb. Na zamówienie. (fot. AEG)
Płyta gazowa na szkle GCW751ST z potrójnym, szybko nagrzewającym się do wysokiej temperatury palnikiem typu Wok
Płyta gazowa na szkle GCW751ST z potrójnym, szybko nagrzewającym się do wysokiej temperatury palnikiem typu Wok, umożliwiającym perfekcyjne przyrządzanie dań azjatyckich i potraw w dużych naczyniach. Cena 2499 zł. (fot. Gorenje)
Ceramiczna płyta indukcyjna PIF672FB1E z linii Serie | 6 z ozdobnym szlifem na przedniej i tylnej krawędzi oraz strefą kombi, przeznaczoną na większe naczynia, np. brytfankę
Ceramiczna płyta indukcyjna PIF672FB1E z linii Serie | 6 z ozdobnym szlifem na przedniej i tylnej krawędzi oraz strefą kombi, przeznaczoną na większe naczynia, np. brytfankę. Cena od ok. 2500 zł. (fot. Bosch)
Uniwersalna płyta gazowo-indukcyjna EGD6576NOK z minutnikiem i funkcją blokowania ustawień Stop+Go, pozwalającą przerwać gotowanie, a następnie wznowić je przy zachowaniu wszystkich parametrów
Uniwersalna płyta gazowo-indukcyjna EGD6576NOK z minutnikiem i funkcją blokowania ustawień Stop+Go, pozwalającą przerwać gotowanie, a następnie wznowić je przy zachowaniu wszystkich parametrów. Cena ok. 1500 zł. (fot. Electrolux)
Ceramiczna płyta grzejna z palnikami zróżnicowanej wielkości, wskaźnikiem ciepła resztkowego i sterowaniem dotykowym
Ceramiczna płyta grzejna z palnikami zróżnicowanej wielkości, wskaźnikiem ciepła resztkowego i sterowaniem dotykowym. Cena od ok. 950 zł. (fot. Whirlpool)

Małe AGD - przykładowe produkty i ceny

Wysokoobrotowy blender kielichowy VitaBoost MMBH6P6B do przygotowywania koktajli, smoothie, zup czy lodów
Wysokoobrotowy blender kielichowy VitaBoost MMBH6P6B do przygotowywania koktajli, smoothie, zup czy lodów; 30 000 obr. na minutę, 6 programów, funkcja automatycznego czyszczenia. Cena od ok. 1300 zł. (fot. Bosch)
Ekspres ciśnieniowy Z6 w odcieniu Diamond Black, wyposażony w cichy profesjonalny młynek Aroma
Ekspres ciśnieniowy Z6 w odcieniu Diamond Black, wyposażony w cichy profesjonalny młynek Aroma; 22 rodzaje napoju za naciśnięciem jednego przycisku, 10 stopni mocy kawy, 10 stopni temperatury pianki mlecznej. Cena 10 990 zł. (fot. Jura)
Ekspres ciśnieniowy na kapsułki Drop KP350 z serii Nescafé Dolce Gusto o oryginalnym kształcie, inspirowanym formą kropli kawy
Ekspres ciśnieniowy na kapsułki Drop KP350 z serii Nescafé Dolce Gusto o oryginalnym kształcie, inspirowanym formą kropli kawy. Bogaty wybór napojów: espresso, lungo, latte macchiato/cappuccino, czekolada i herbata. (fot. Krups)
Blender kielichowy BTM5011 z kielichem HotSafe+ z bezpiecznego szkła, odpornego na wysoką temperaturę, z płynną regulacją prędkości i funkcją rozdrabniania pulsacyjnego
Blender kielichowy BTM5011 z kielichem HotSafe+ z bezpiecznego szkła, odpornego na wysoką temperaturę, z płynną regulacją prędkości i funkcją rozdrabniania pulsacyjnego. Cena ok. 299 zł. (fot. Amica)
Robot multifunkcyjny Chef XL Titanium KVL8320S z pierścieniem świetlnym LED, podświetlającym wnętrze misy
Robot multifunkcyjny Chef XL Titanium KVL8320S z pierścieniem świetlnym LED, podświetlającym wnętrze misy. Obok trzech wymiennych mieszadeł tradycyjnych ze stali - mieszadło elastyczne i do przekładania. W zestawie blender ze szkła Thermoresist™. Cena od ok. 2690 zł. (fot. Kenwood)
Stylowy czajnik elektryczny na eleganckiej podstawce Artisan Gooseneck Variable marki Brewista
Stylowy czajnik elektryczny na eleganckiej podstawce Artisan Gooseneck Variable marki Brewista; funkcja wyboru temperatury, poj. 0,6 l. Cena 548 zł. (fot. Manufaktura Kawy)
Efektowny toster T900Karim (proj. Karim Rashid)
Efektowny toster T900Karim (proj. Karim Rashid); 6 stopni przyrumieniania, funkcja rozmrażania, ruszt na croissanty. Cena 169 zł. (fot. Gorenje)
Blender ręczny Eva marki Bugatti z wymiennymi końcówkami: standardowym ostrzem do rozdrabniania, mieszadełkiem i ubijaczką do jajek oraz do spieniania mleka czy śmietanki
Blender ręczny Eva marki Bugatti z wymiennymi końcówkami: standardowym ostrzem do rozdrabniania, mieszadełkiem i ubijaczką do jajek oraz do spieniania mleka czy śmietanki. Dostępny w 5 kolorach i w wykończeniu metalicznym. Cena od 459 zł. (fot. Fide)

Redakcja BD

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA