Jakie są zalety urządzeń parowych?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jakie są zalety urządzeń parowych?

Odpowiedź eksperta: Kuchnia i łazienka to miejsca strategiczne jeśli chodzi o utrzymanie porządku. Mówi się, że są to wizytówki domu, i jest w tym sporo prawdy. W kuchni przygotowujemy posiłki, dlatego czystość w tym miejscu to konieczność ze względu na bezpieczeństwo domowników. W jaki sposób najlepiej zadbać o porządek w tych pomieszczeniach?

aktualizacja: 2019-07-18 11:37:53

Z pomocą przychodzą nowatorskie rozwiązania. Na rynku dostępne są liczne urządzenia, które czyszczą gorącą parą wodną - parownice i odkurzacze parowe. Jest to rozwiązanie dobre z kilku powodów. Po pierwsze, czyszczenie parowe nie wymaga korzystania ze środków chemicznych, dzięki czemu jest przyjazne dla alergików. Po drugie, gorąca para usuwa bakterie bardzo skutecznie. Według badań naukowych parownice są skuteczne w usuwaniu bakterii najczęściej spotykanych w domu.

Skuteczność parownicy Kärcher oceniono w tym badaniu na 99,99% na typowych twardych powierzchniach. Warto postawić na parę zwłaszcza, że zarówno w kuchni jak i łazience mamy wiele wodoodpornych powierzchni i sprzętów, które można bez trudu wyczyścić korzystając z pary.

Natalia Bała
Ekspertka
KÄRCHER

Dodaj komentarz

time image
time image
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje