Czwarte wydanie katalogu DESIGN By Röben jest już dostępne online

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Czwarte wydanie katalogu DESIGN By Röben jest już dostępne online

Firma Röben, wiodący producent ceramiki budowlanej, zaprezentowała najnowsze, czwarte wydanie katalogu inspiracji "DESIGN By Röben". Na kartach albumu zaprezentowane zostały niekonwencjonalne pomysły aranżacji cegieł i płytek klinkierowych w projektach salonów, sypialń i kuchni.

aktualizacja: 2017-10-05 08:29:28
Czwarte wydanie katalogu DESIGN By Röben jest już dostępne online

Katalog online stworzony został z myślą o wszystkich osobach interesujących się architekturą oraz remontujących bądź urządzających mieszkanie lub dom. Jest niezmiennie jednym z najbardziej popularnych źródeł inspiracji wnętrzarskich z zastosowaniem klinkieru. Przedstawia bowiem melanż na pozór nieoczywistych stylów, udowadniając, że klinkier jest materiałem o nieograniczonych możliwościach. 

 

Cegły i płytki klinkierowe tworzą piękne, trwałe powierzchnie. Dzięki swoim walorom estetycznym i technicznym znajdują zastosowanie w niekonwencjonalnych projektach. Autorzy katalogu jako pomysł na takie rozwiązanie przedstawiają sypialnię z pokojem kąpielowym. Klinkier charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami – m.in. niską nasiąkliwością i łatwą pielęgnacją, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w tego typu wnętrzach.

 

W eklektycznych pomieszczeniach klinkierowe elementy nadadzą projektowi charakteru i pomogą stworzyć wyjątkowy klimat. Zaproponowany w katalogu "DESIGN By Röben" przykład salonu z aneksem, łączący różne style i pomysły, jest odpowiedzią dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać przestrzeń i stworzyć przy tym strefę relaksu.

 

W albumie przygotowanym przez firmę Röben zaprezentowano ponadto wskazówki wykonawcze odnośnie do ułożenia płytek klinkierowych, a także przeczytać można ciekawostki kompozycyjne. Magazyn jest zatem kompendium pomysłów dotyczących aranżacji klinkieru we wnętrzach.

 

Czwarte wydanie katalogu online "DESIGN By Röben" dostępne jest wyłącznie online pod poniższym linkiem:
http://elewacja.roben.pl/plik/design-by-roben-wer-4#catalog/

Firma powiązana:
Roben

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny