Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny - uszczelnienie ma znaczenie

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny - uszczelnienie ma znaczenie

Rozlana woda i osadzająca się na różnych powierzchniach para to normalny widok w każdej łazience. Podczas korzystania z prysznica, wanny czy umywalki nie sposób przecież uniknąć przypadkowego zachlapania blatu bądź kałuży na podłodze. Warto jednak pamiętać, że nawet niewielkie ilości wilgoci mogą przyczynić się do powstania pleśni i zacieków, dlatego już na etapie prac wykończeniowych trzeba skutecznie zaizolować niektóre miejsca we wnętrzu. Pomoże w tym nowoczesny uszczelniacz Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny.

aktualizacja: 2020-12-07 09:50:02

Utrzymanie w łazience higienicznej czystości - bez grzybów, pleśni i wykwitów - to nie tylko kwestia estetyki, ale również komfortu i bezpieczeństwa domowników. Z tych też względów uszczelnienie okolic wanny, brodzika, umywalki, kabiny prysznicowej i bidetu przed destrukcyjnym działaniem wody i rozwojem pleśni jest tak kluczowe. Ważnym punktem są również przestrzenie na styku blatów i ścian, a także łączenia ścian z podłogą, zwłaszcza w przypadku modnych kabin typu walk-in.

Do zabezpieczenia przed wodą wszystkich tych obszarów dobrze jest wykorzystać preparat, który będzie nie tylko skuteczny i trwały, ale również łatwy w obróbce. Dokładnie taki, jak Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny. Ten innowacyjny uszczelniacz marki Bostik, dostępny w wygodnym kartuszu, idealnie nadaje się uszczelnienia przestrzeni wokół wanny, sedesu, armatury czy dekoracyjnych płytek.

Co istotne, nie zawiera on agresywnego kwasu octowego, nie powoduje korozji i można bezpiecznie stosować go nawet w przypadku delikatnych materiałów, takich jak laminaty, drewno, ceramik, gips czy żywice.

Dużym atutem dedykowanego łazienkom silikonu z linii Bostik Perfect Seal jest również odporność na grzyby, pleśń i detergenty, dzięki czemu zyskujemy pewność, że nawet po długim czasie fuga będzie elegancka, gładka i pozbawiona jakichkolwiek plam czy uszkodzeń.

Firma powiązana:
Bostik

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje