Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny - uszczelnienie ma znaczenie

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny - uszczelnienie ma znaczenie

Rozlana woda i osadzająca się na różnych powierzchniach para to normalny widok w każdej łazience. Podczas korzystania z prysznica, wanny czy umywalki nie sposób przecież uniknąć przypadkowego zachlapania blatu bądź kałuży na podłodze. Warto jednak pamiętać, że nawet niewielkie ilości wilgoci mogą przyczynić się do powstania pleśni i zacieków, dlatego już na etapie prac wykończeniowych trzeba skutecznie zaizolować niektóre miejsca we wnętrzu. Pomoże w tym nowoczesny uszczelniacz Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny.

aktualizacja: 2020-12-07 09:50:02

Utrzymanie w łazience higienicznej czystości - bez grzybów, pleśni i wykwitów - to nie tylko kwestia estetyki, ale również komfortu i bezpieczeństwa domowników. Z tych też względów uszczelnienie okolic wanny, brodzika, umywalki, kabiny prysznicowej i bidetu przed destrukcyjnym działaniem wody i rozwojem pleśni jest tak kluczowe. Ważnym punktem są również przestrzenie na styku blatów i ścian, a także łączenia ścian z podłogą, zwłaszcza w przypadku modnych kabin typu walk-in.

Do zabezpieczenia przed wodą wszystkich tych obszarów dobrze jest wykorzystać preparat, który będzie nie tylko skuteczny i trwały, ale również łatwy w obróbce. Dokładnie taki, jak Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny. Ten innowacyjny uszczelniacz marki Bostik, dostępny w wygodnym kartuszu, idealnie nadaje się uszczelnienia przestrzeni wokół wanny, sedesu, armatury czy dekoracyjnych płytek.

Co istotne, nie zawiera on agresywnego kwasu octowego, nie powoduje korozji i można bezpiecznie stosować go nawet w przypadku delikatnych materiałów, takich jak laminaty, drewno, ceramik, gips czy żywice.

Dużym atutem dedykowanego łazienkom silikonu z linii Bostik Perfect Seal jest również odporność na grzyby, pleśń i detergenty, dzięki czemu zyskujemy pewność, że nawet po długim czasie fuga będzie elegancka, gładka i pozbawiona jakichkolwiek plam czy uszkodzeń.

Firma powiązana:
Bostik Profesjonalna chemia budowlana

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje