Lakiery w spray’u z linii Super Color od Bostik

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Lakiery w spray’u z linii Super Color od Bostik

Nawet najłagodniejsza i najcieplejsza zima pozostawia negatywny ślad na zewnętrznych elementach budynku, ogrodzeniu, małej architekturze czy meblach. Zwykle są to rysy, odbarwienia czy odpryski farby, czyli problemy, które nie wymagają pomocy specjalisty. Można sobie z nimi poradzić samodzielnie, korzystając z praktycznych i wygodnych lakierów w spray’u z linii Super Color, która od niedawana występuje pod marką Bostik.

aktualizacja: 2020-07-21 10:12:22

Tegoroczna zima była dla nas wszystkich łaskawa, dlatego też wiele osób wcześniej niż zwykle postanowiło zabrać się za wiosenne porządki i jak najszybciej doprowadzić ogród do stanu idealnego. Warto jednak pamiętać, że pośpiech nie zawsze jest dobrym doradcą i aby prace rzeczywiście poszły sprawnie, dobrze jest je spokojnie rozplanować i przemyśleć, czy niskie temperatury nie wrócą.

Zamiast więc działać pod wpływem impulsu i nieco po omacku, lepiej wybrać się na oględziny działki i dokładnie wynotować rzeczy do zrobienia. Warto zabrać ze sobą specjalny znaczniki, jak na przykład Super Color Fluo Marker 360° marki Bostik i na bieżąco oznaczać wszystkie rysy na bramie garażowej czy odpryski lakieru na meblach, a także wymagające przycięcia gałęzie czy uszkodzone elementy ogrodzenia. Dzięki temu wszystkie prace o podobnym charakterze będzie można zrobić jednocześnie, bez ryzyka pominięcia jakiegoś punktu i konieczności wracania do niego w późniejszym czasie.

Szybkie działanie, znakomity efekt

Kiedy już dokładnie sprawdzimy stan naszej posesji i poznamy zakres pozimowych zniszczeń, możemy przystąpić do wyboru preparatów, które pomogą nam uporać się z uszkodzeniami. Świetnym wyborem będą lakiery w spray’u Super Color marki Bostik do zastosowań zewnętrznych, ponieważ są one trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w aplikacji nawet dla niedoświadczonego majsterkowicza. Ogromnym atutem jest również szeroka gama kolorystyczna, która ułatwia dopasowanie odpowiedniego koloru. Wystarczy zatem krótka chwila, aby porysowany grill, odbarwiona donica czy poszarzałe meble odzyskały swój pierwotny wygląd i zachwycały idealną powierzchnią.

Decydując się na lakier w spray’u trzeba pamiętać, aby nie kierować się tylko odcieniem, ale również właściwościami preparatu. W przypadku uszkodzonych powierzchni metalowych czy stalowych, jak na przykład siatka ogrodzeniowa, rynny, okucia lub zewnętrzne parapety, dobrze jest sięgnąć po produkty o właściwościach antykorozyjnych np. Super Color Cynk Spray lub Super Color Cynk Aluminium. Całość prac można dodatkowo poprzedzić nałożeniem podkładu zabezpieczającego Super Color Primer.

Jeżeli w naszym ogrodzie wiosenne porządki ograniczać się będą natomiast jedynie do odświeżenia zaniedbanych sprzętów czy przywrócenia blasku dawno nieużywanym meblom i akcesoriom to najlepszym wyborem będą klasyczne lakiery o niezwykle bogatej palecie barw. Może to lakier Super Color Universal, dostępny w ponad 30 różnych kolorach, zachwycających metalicznym połyskiem Super Color Metallic albo jaskrawy Super Color Fluorescent.

Gdyby zaszła natomiast potrzeba odświeżenia pokrywy ogrodowego grilla czy rur grzewczych to wybrać trzeba preparat, który będzie odporny na działanie wysokich temperatur, np. Super High Temperature marki Bostik.

Zajrzyj w głąb domu i garażu

Doprowadzenie do porządku zewnętrznej części domu to doskonały punkt wyjścia do zajęcia się również wnętrzem budynku. Nie trzeba jednak od razu przeprowadzać generalnego remontu - wystarczy skupić się na niewielkich, ale rzucających się w oczy uszkodzeniach. Mowa tutaj na przykład o źle pomalowanej poręczy schodów, odpryskach farby na kaloryferze czy też lekko zaniedbanych detalach z drewna, ceramiki bądź metalu.

Wszystkie te miejsca można odnowić również lakierami w spray’u Super Color Universal, ponieważ nadają się one nie tylko do prac naprawczych, ale również hobbystycznych i rzemieślniczych. Co więcej, tego typu preparaty zastosować można także do zamaskowania rys na karoserii samochodu czy motoru oraz do przemalowania roweru na zupełnie nowy, wiosenny kolor. Inaczej mówiąc - lakiery w spray’u marki Bostik to obowiązkowy zestaw naprawczy do ogrodu, domu i garażu.

Firma powiązana:
Bostik Profesjonalna chemia budowlana

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje