Kolorowy świat farb termoizolacyjnych GoTherm®

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Kolorowy świat farb termoizolacyjnych GoTherm®

Przez wiele lat farba termoizolacyjna była dostępna zazwyczaj tylko w kolorze białym. Co prawda istnieje możliwość dodania do niej dostępnych na rynku pigmentów i uzyskanie odpowiedniej barwy. Jest to jednak rozwiązanie niepraktyczne - zawsze istniało ryzyko związane z nieuzyskaniem  odpowiedniego i jednakowego odcienia. Całkiem niedawno problem ten rozwiązał polski producent farb termoizolacyjnych GoTherm®. Do swojej oferty dołączył możliwość wyboru powłoki ocieplającej w kilkudziesięciu barwach. 

aktualizacja: 2023-01-12 14:31:38

Powłoki termoizolacyjne w kolorze, zachowują te same właściwości, co farba biała. Zaliczają się do nich, między innymi - zwiększenie oporu cieplnego, zapobieganie skraplaniu się wody na ścianach, powstrzymywanie rozwoju pleśni i grzyba oraz odbijanie aż 90% promieniowania słonecznego. Również każdy poradzi sobie z nałożeniem farby na ścianę za pomocą standardowych narzędzi malarskich np. wałka czy agregatu. Farbę można stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Posiadają niską zawartość lotnych związków organicznych, są więc bezpieczne dla zdrowia a do tego ekologiczne. 

Jak sami widzicie, farby GoTherm® to nie tylko prosty, ale i kolorowy sposób na termoizolację. 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!