Śnieżnobiała farba lateksowa Dekoral Perfect

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Śnieżnobiała farba lateksowa Dekoral Perfect

Wnętrzarskie trendy wciąż się zmieniają, jednak biel to uniwersalny i ponadczasowy kolor, który nigdy nie wyjdzie z mody. Białe ściany pozwalają na dużą swobodę w aranżacji pomieszczeń w różnorodnym stylu, dlatego coraz więcej osób decyduje się na neutralną biel. Jaką farbę wybrać, by malowanie ścian i sufitu przeprowadzić szybko i z dobrym efektem?

aktualizacja: 2022-03-22 05:58:33

Jednym z najważniejszych parametrów farby jest siła krycia. Dlatego doskonałym wyborem będzie Dekoral Perfect - wystarczą już dwie warstwy, aby odnowić wnętrze, a w przypadku malowania jasnych ścian, bez plam czy przebarwień wystarczy tylko jedna warstwa.

Farba lateksowa Dekoral Perfect ma najwyższą siłę krycia (1 klasa zgodnie z europejską normą PN-EN 13300). Doskonałe krycie to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy - do uzyskania śnieżnobiałej powłoki wystarczy mniej warstw, a to przekłada się na mniejsze zużycie farby. Matowe wykończenie powłoki pozwala optycznie zamaskować mniejsze niedoskonałości ścian.

Farba Dekoral Perfect została przetestowana hipoalergicznie, dlatego to rozwiązanie polecamy także alergikom. Opakowanie o pojemności 10 l wystarczy do pomalowania aż 140 metrów kwadratowych (jedną warstwą).

Firma powiązana:
Dekoral

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje