Nowe płyty komorowe Zebra - nowość Gutta®

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe płyty komorowe Zebra - nowość Gutta®

Szukasz efektownego zadaszenia patio, które jednocześnie wygląda szykownie i może być kreatywnie przetworzone? W takim razie nowe płyty z poliwęglanu komorowego o eleganckim wyglądzie ZEBRA to idealny wybór dla Ciebie! Nowoczesny wygląd, zintegrowane paski cieniujące, długotrwała jakość, niezawodna ochrona - po prostu wszystko w jednym!

aktualizacja: 2021-04-23 11:59:03

Płyta o wielu zastosowaniach: w pokryciach dachowych i wnętrzach

Nowe płyty komorowe Zebra przepuszczają światło i jednocześnie zapewniają cień. Zadaszony taras przyciąga wzrok, a jednocześnie oferuje najwyższą funkcjonalność. Wzór w paski z wysokiej jakości przezroczystego poliwęglanu i opalizującymi paskami to idealne połączenie, które sprawi, że Twój taras będzie jeszcze piękniejszy i nowocześniejszy!

Najważniejsze: pięć warstw materiału i dwa paski o różnych szerokościach tworzą niepowtarzalny efekt. Dzięki wielowarstwowej powłoce kolory i światło są pięknie rozproszone - irytujące odblaski należą już do przeszłości. W porównaniu do jednokolorowych płyt bezbarwnych lub dymionych, częściowo przezroczysta płyta z efektem cieniującym wydaje się jaśniejszy, nadaje pomieszczeniu bardziej przewiewny i olśniewający wygląd. 

Nowe płyty komorowe Zebra
Nowe płyty komorowe Zebra 

W obszarze dachu, dzięki obustronnej ochronie UV, płytę można układać wąskimi lub szerokimi paskami do góry. Aby uzyskać idealne zacienienie, zalecamy układanie szerokimi paskami na zewnątrz. W ten sposób pionowe promienie słoneczne odbijają się, a ukośne promienie przechodzą. Oprócz ciekawego wyglądu powstaje również efektowne cieniowanie.

Firma powiązana:
Gutta

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje