Nowość od DLH: Deski kompozytowe Solid i Solid Struktura

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Nowość od DLH: Deski kompozytowe Solid i Solid Struktura

Nowości w ofercie DLH, czyli deski kompozytowe Solid i Solid Struktura, to propozycje dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą cieszyć się pięknym tarasem bez konieczności dbania o jego sezonową pielęgnację. Odporne na promienie UV, warunki atmosferyczne, pleśń czy grzyby, cechują się niezwykłą trwałością i posiadają aż 15 lat gwarancji.

aktualizacja: 2021-03-19 06:12:36

Zarówno deska Solid, jak i deska Solid Struktura występują w wersji litej (tzn. mają pełen przekrój), co oznacza, że obie charakteryzują się niezwykle dużą wytrzymałością oraz świetnie sprawdzą się na tarasach o nietypowych kształtach - z widocznymi zaokrągleniami czy skosami. Po odpowiednim przycięciu produktu nie potrzebujemy bowiem wykończeniowych listew dekoracyjnych.

Dodatkowym atutem desek tarasowych z nowej kolekcji jest ich czterostronnie szlifowany profil z zaokrąglonymi krawędziami. Ponadto deski Solid mają jedną powierzchnię gładką (coraz chętniej stosowaną na tarasach), a Solid Struktura wyróżniają się powierzchnią idealnie odwzorowującą usłojenie ciepłego w swym wyrazie drewna. Nowa seria DLH jest też odporna na działanie wody, może więc być z powodzeniem stosowana na niezadaszonych tarasach, w okolicach oczek wodnych oraz basenów.

Firma powiązana:
DLH Global

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje