Calcario - nowe płyty inspirowane naturą

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Calcario - nowe płyty inspirowane naturą

Płyty tarasowe o naturalnym designie to doskonały sposób na stworzenie aranżacji będącej harmonijnym łącznikiem między wystrojem mieszkania a ogrodową zielenią. Praktyczne nawiązanie do ponadczasowego uroku kamieni stanowią płyty Calcario, najnowsza propozycja z kolekcji Libet Impressio.

aktualizacja: 2020-03-17 07:49:19

Wykonane w specjalnej technologii wet-cast wyróżniają się niezwykle subtelnym wzornictwem opartym na łagodnych nierównościach powierzchni. Przyjemna i wygodna dla naszych stóp faktura idzie w parze z subtelną kolorystyką (2 barwy do wyboru) oraz uniwersalnymi kształtami prostokątów i kwadratów.

Elementy Calcario dostępne są w 4 komplementarnych formatach (20x20 cm, 20x40 cm, 40x40 cm, 40x60 cm), dzięki czemu możemy tworzyć interesujące, zindywidualizowane kompozycje.

Aby osiągnięty efekt zachwycał nas jak najdłużej, elementy należy zabezpieczyć impregnatem dedykowanym produktom wet-cast. Więcej o ogromnym potencjale kreacyjnym tej technologii i o płytach Calcario na www.libet.pl.

Firma powiązana:
Libet

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Taras nad pomieszczeniem ogrzewanym
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje