Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna

Rob in Wood i Waldemar Sokalski budują i kolorują niezwykłej urody drewniany płot. A na deser scena z "Samych Swoich", którą znakomici stolarze i aktorzy odegrali przy nowo zbudowanym płocie.

Do malowania drewnianego ogrodzenia użyty został VIDARON Impregnat Do Drewna Ochronno‐Dekoracyjny Powłokotwórczy. To bardzo efektowny impregnat do drewna, który chroni drewno przed UV, wodą, śniegiem, a także grzybami pleśniowymi, sinizną i glonami. Ma zwiększoną odporność na działanie wody, ponieważ zawiera wosk. Zawiera też specjalny składnik: TeflonTM Surface Protector. Producent daje nawet 6 lat gwarancji na skuteczną ochronę drewna. To bardzo cenne, zważywszy że drewniane ogrodzenie narażone jest na ciągle działanie słońca, deszczu, śniegu, wiatru i różnych mikroorganizmów.

Przed malowaniem VIDARON Impregnatem Do Drewna Ochronno‐Dekoracyjnym Powłokotwórczym, drewno zostało zabezpieczone Impregnatem Ochronno-Gruntującym Bezbarwnym także marki VIDARON.

Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje